ساعت هوشمند Gear S2 سامسونگ معرفی شد، رونمایی 12 شهریور

Samsung Gear S2 smartwatch

همه ما از غافلگیر شدن خوشمان می آید و دوست داریم خبرهای خوب را به صورت غیر منتظره دریافت کنیم. همانطور که حتما اطلاع دارید امروز مراسم رونمایی از محصولات سامسونگ برگزار شد، ولی پیش از این شایعات زیای پیرامون گوشی های هوشمند S6 Edge Plus و Note 5 منتشر شده بود و از رونمایی آن ها اصلا غافل گیر نشدیم. اما خوشبختانه سامسونگ با پخش تیزری تبلیغاتی از ساعت هوشمند Gear S2 خود، حضار و بینندگان مراسم را غافل گیر کرد.

در تیزری کوتاه که از این ساعت هوشمند پخش شد، برخی ویژگی های ظاهری آن را مشاهده کردیم و مهمترین این ویژگی ها مطمئنا صفحه دایره ای شکل آن می باشد. ساعت هوشمند Gear S2 سامسونگ که در ویدیوی پخش شده بسیار خوش ساخت به نظر می رسید، احتمالا از بدنه ای فلزی برخوردار می باشد ولی بند آن از جنسی شبیه لاستیک بود که برای تیزر تبلیغاتی از رنگ سفید آن استفاده شده بود.

Gear S2 app iconsبه نظر می رسد ساعت هوشمند Gear S2 از یک حلقه کاربری دور تا دور صفحه نمایش برخوردار می باشد که البته در ویدیوی تبلیغاتی به آن اشاره ای نشد. با اینکه ویژگی های این ساعت هوشمند در این تیزر معرفی نشدند ولی در نمایی که از صفحه آن نمایش داده شد، آیکون برنامه ها به صورت دایره ای مرتب شده بودند. این ساعت قابلیت ردیابی فعالیت های کاربر از قبیل موقعیت مکانی و علایم حیاتی مانند ضربان قلب را دارا خواهد بود و اعلان های مختلفی را برای کاربر نمایش خواهد داد.

البته باید یادآوری کنیم که ساعت هوشمند Gear S2 سامسونگ از سیستم عامل اندروید ویر استفاده نخواهد کرد، بلکه به سیستم عامل اختصاصی سامسونگ یعنی تایزن مجهز خواهد بود. این ها اطلاعاتی بود که با توجه به ویدیوی نمایش داده شده از آن می توان استنباط کرد و برای کسب اطلاعات دقیق تر باید تا زمان رونمایی رسمی آن در تاریخ 3 سپتامبر (12 شهریور) در برلین، منتظر بمانیم. در پایان می توایند تصاویری از این ساعت هوشمند را مشاهده کنید.

phonearena