سامسونگ به زودی نسخه جدید هدست واقعیت مجازی Gear را عرضه می کند

Samsung Gear VR headset 01

پیش از این و در ماه مارس، کمپانی کره ای سامسونگ به همراه معرفی گوشی های هوشمند گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج، از یک هدست واقعیت مجازی جدید از سری Gear رونمایی کرد که قابلیت اتصال به این گوشی ها را دارا بود. در مراسم دیروز سامسونگ نیز بسیاری از کاربران منتظر بودند تا در کنار رونمایی از گوشی های هوشمند گلکسی اس 6 اج پلاس و گلکسی نوت 5، نسخه جدیدی از هدست واقعیت مجازی Gear نیز معرفی شود، اما این اتفاق نیفتاد. با این وجود به نظر می رسد سامسونگ در حال آماده سازی برای معرفی این هدست در آینده ای نزدیک می باشد.

بر اساس گزارش وب سایت CNET، مدیر عامل سامسونگ، آقای شین (JK Shin) تایید کرده است که نسل سوم هدست واقعیت مجازی Gear به زودی عرضه خواهد شد. به احتمال زیاد این شرکت قصد دارد تا از این هدست جدید به همراه ساعت هوشمند جدید خود با نام Gear S2 (که دیروز تیزری تبلیغاتی از آن در مراسم سامسونگ پخش شد)، در رویداد IFA 2015 که در اوایل سپتامبر برگزار خواهد شد رونمایی کند.

Samsung Gear VR headset 02واضح است که نسخه جدید هدست واقعیت مجازی Gear برای کار با گوشی های هوشمند گلکسی نوت 5 و گلکسی اس 6 اج در نظر گرفته شده است. همچنین با توجه به این که دو نسل پیشین این هدست، قیمتی برابر 199.99 دلار داشتند، پیش بینی می شود نسخه جدید آن نیز با قیمتی در حدود 200 دلار عرضه شود. البته این نکته هنوز تایید نشده است و باید تا رونمایی رسمی این محصول صبر کنیم.

توضیح: با توجه به این که هنوز هیچ اطلاعاتی از هدست واقعیت مجازی Gear منتشر نشده است، لذا عکس های قرار داده شده در این مطلب مربوط به نسخه فعلی این دستگاه می باشد که برای گوشی های گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج عرضه شده است.

phonearena