Gear S3 Classic؛ قیمت و زمان عرضه ساعت هوشمند جدید سامسونگ

سامسونگ نمایش بزرگی را همراه با ساعت هوشمند Gear S3 داشت؛ با این حال هیچ صحبتی در خصوص قیمت و تاریخ عرضه این ساعت هوشمند به میان نیامد. اینک سامسونگ تأیید کرده است که قیمت این محصول تفاوت چندانی با نسخه گذشته خود (Gear S2) نخواهد داشت.

مدل Gear S3 Classic که دارای بند چرمی و طراحی مینیمالیستی بیشتری است، در ماه اکتبر و با قیمت 299 دلار روانه بازار خواهد شد. البته متأسفانه سامسونگ تاریخ دقیق این عرضه را اعلام نکرده و تنها به ذکر ماه آن بسنده کرده است. با این حال احتمال آن وجود دارد که بسیاری از خرده فروشان معتبر نظیر آمازون توضیح کنندگان این محصول باشند.

سامسونگ در کنار این مدل، از مدل دیگر ساعت هوشمند خود به نام Gear S3 Frontier نیز رونمایی کرد که هدف از تولید آن، جوانانی با سبک زندگی پرماجرا است. متأسفانه سامسونگ هیچ اطلاعاتی در خصوص زمان عرضه و قیمت این محصول ارائه نکرده است اما انتظار می‌رود عرضه این ساعت هوشمند کمی بعدتر از مدل Classic آغاز گردد. همچنین شایان ذکر است که مدل کلاسیک تنها از طریق بلوتوث و یا وای-فای مستلزم اتصال به گوشی هوشمند شما خواهد بود و این در حالیست که مدل Frontier علاوه بر دو مورد ذکر شده، از سیم کارت LTE نیز پشتیبانی به عمل می‌آورد.