جستجوگر IMEI سامسونگ برای گلکسی نوت 7 های خطرناک آغاز به کار کرد

جستجوگر IMEI سامسونگ برای گلکسی نوت 7 های خطرناک آغاز به کار کرد

همانطور که میدانید به دلیل نقص در تولید، تعدادی از گلکسی نوت 7 های عرضه شده خطر انفجار و آتش سوزی دارند و تاکنون چندین گزارش مبنی بر انفجار این گوشی منتشر شده است. به همین دلیل فرایند جمع آوری گلکسی نوت 7 توسط سامسونگ در حال انجام است و سامسونگ به دنبال جایگزینی تمام دیوایس های گلکسی نوت 7 عرضه شده با دیوایس های جدید است.

تاکنون سامسونگ از تمام مشتریان خود درخواست کرده که گلکسی نوت 7 خود را خاموش کرده و جهت تعویض با مدل سالم به این کمپانی بازگردانند اما برخی از مشتریان به این درخواست سامسونگ بی اعتنایی می‌کنند و از پس دادن گلکسی نوت 7 سر باز می‌زنند. بنابراین اکنون برای اطمینان این دسته از مشتریان از اینکه گلکسی نوت 7 آن‌ها سالم است و خطر انفجار ندارد یا خیر سامسونگ صفحه‌ای جهت بازررسی IMEI این گوشی‌ها ایجاد کرده است.

نحوه کار با این سامانه ساده است و فقط کافی است بر روی این لینک کلیک کرده و IMEI گوشی خود را در محل معین وارد نمایید سپس نتیجه ذکر شده را مشاهده کنید. اگر گوشی شما دارای یکی از باتری‌هایی باشد که سامسونگ از آن‌ها به عنوان مورد خطرناک یاد کرده است به شما پیشنهاد می‌شود که گوشی خود را پس بدهید و تا دریافت جایگزین منتظر بمانید.

قابل ذکر است که IMEI گلکسی نوت 7 بر روی جعبه اصلی گوشی، پشت گوشی و در صفحه تنظیمات گوشی (Settings → About Phone → Status → IMEI Information) درج شده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید