سامسونگ به خریداران گلکسی نوت 7 سال آینده یک گلکسی اس 8 رایگان تحویل می‌دهد

برای نخستین بار هفته گذشته بود که از سوی سامسونگ خبر رسید این شرکت کره‌ای برنامه‌هایی را برای جبران ناراحتی چندین ماهه خریداران گلکسی نوت 7 در سر دارد. این گزارش نشان می‌دهد که سامسونگ تخفیف نقدی بسیار قابل قبولی را جهت دریافت پرچمدار آینده این شرکت به خریداران نسل سوخته فبلت آیفون می‌دهد. این کمپانی حتی در حال حاضر نیز پلن‌های تشویقی پولی مختلفی را در اختیار خریداران نوت 7 قرار داده تا بتوانند یکی دیگر از دیوایس های سامسونگ را خریداری کنند. حال مطبوعات کره‌ای در گزارش جدیدی عنوان می‌کنند که این کمپانی به خریداران Note 7 یک گلکسی اس 8 رایگان را هدیه خواهد داد و یا حداقل مبلغ کمی را از آن‌ها دریافت خواهد کرد.

با توجه به گزارش فوق، این برنامه تنها برای کسانی عملی خواهد بود که گلکسی نوت 7 خودشان را با توجه به پلن‌های تشویقی سامسونگ با یک دیوایس گلکسی اس 7 و یا اس 7 اج تعویض کرده‌ باشند. این دسته از افراد سال آینده و به محض عرضه جهانی گلکسی S8 می‌توانند دیوایس خود را تحویل داده و بدون پرداخت هزینه‌ای پرچمدار جدید سامسونگ را در اختیار بگیرند. هرچند ممکن است با توجه به قیمت خریداری کرده این محصول، مجبور باشند مبلغ ناچیزی را به سامسونگ پرداخت کنند.

یک مقام آگاه سامسونگ به صورت رسمی با تائید این گزارش عنوان کرد:

این برنامه جدید جبران خسارت برای آن دسته از افرادی طراحی شده است که گلکسی نوت 7 خود را با یک دیوایس دیگر سامسونگی تعویض کرده‌اند. آن‌ها سال آینده پرچمدار بعدی سامسونگ را دریافت خواهند کرد.

آن که سامسونگ با توجه به وضعیت کنونی صنعت چگونه از پس این ادعای خود برمی‌آید سؤالیست که به شدت ذهن ما را درگیر کرده است. متأسفانه جزئیات بیشتری از این طرح به جز گفتگوی فوق منتشر نشده ولی به نظر می‌رسد که این شرکت قصد دارد به خوبی خاطره بد گلکسی نوت 7 را از ذهن طرفدارانش پاک کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید