کتاب ساتیا نادلا مدیرعامل مایکروسافت، سال 2017 منتشر می‌شود

کتاب شخصی ساتیا نادلا در سال 2017 منتشر میشود

در یک خبر غافلگیر کننده، ساتیا نادلا مدیر عامل کمپانی مایکروسافت اعلام کرد در حال نوشتن کتابی تحت عنوان «Hit Refresh» است که تا سال 2017 منتشر می‌شود. طبق گفته نادلا این کتاب در 3 بخش بر روی «دگرگونی» تمرکز کرده که تکامل شخصی نادلا، تغییرات در مایکروسافت و تغییرات ایجاد شده در زندگی بشر با ظهور ماشین‌های هوشمند را مورد بررسی قرار می‌دهد.

هارپر کالینز، ناشر این کتاب آن را اینگونه توصیف می‌کند:

« Hit Refresh از 3 خط داستانی پیروی می‌کند، تحولات شخصی نادلا، تغییرات در حال وقوع در کمپانی مایکروسافت و بحث دیگری که تاثیرات آن در زندگی همه ما دیده می‌شود و ماشین‌های هوشمند بیشتر و بیشتر در سراسر جامعه در حال گسترش هستند. نادلا در این کتاب بررسی می‌کند که چگونه مردم، سازمان‌ها و جوامع باید به طور مداوم در جهت انرژی‌های جدید، ایده‌های جدید و باز آفرینی تغییر کنند و تازه شوند. نادلا معتقد است ویژگی‌های والای انسان از جمله همدلی در جهانی که انبوهی از تکنولوژی آن را مختل کرده ارزش بالاتری پیدا می‌کند.»

این اولین کتاب ساتیا نادلا خواهد بود و وی تاکید دارد که به فکر میزان موفقیت و فروش این کتاب نیست و مخاطبان خاصی از جمله «اعضای مایکروسافت، مشتریان و شرکت‌های شریک» را مورد هدف قرار داده است. نادلا همچنین اعلام کرده مبلغی که از فروش این کتاب به دست می‌آید را به فعالیت‌های بشردوستانه مایکروسافت به نفع «سازمان‌های غیر انتفاعی به ویژه آنهایی که بر روی ابرهای عمومی برای پروژه‌های عمومی خوب کار می‌کنند» تقدیم خواهد کرد.