چگونه با گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس اسکرین شات بگیریم؟

چگونه با گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس اسکرین شات بگیریم؟

گوشی های گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس ، دوتا از پرچم داران غنی سال 2017 بوده که دارای امکانات بالایی هستند . اما میدانید چه چیزی در هر دوی آنها جا مانده؟ درست است، هیچ کدام از این دو گوشی کلید فیزیکی Home را که امضا و مشخصه سامسونگ است را ندارند . در عوض، دکمه های آن روی صفحه شبیه سازی شده اند بصورتی که توسط یک موتور لرزشی حس یک دکمه فیزیکی را تداعی می کنند.

در گذشته، شما می بایست دو دکمه Home و power/lock گوشی را به طور همزمان نگه می داشتید تا بتوانید اسکرین شات بگیرید اما این امر در سری S8 فرق کرده است.

روش گرفتن اسکرین شات در گلکسی اس 8در Galaxy S8 و Galaxy S8 پلاس، برای گرفتن اسکرین شات باید دکمه power ( در سمت راست گوشی) را به طور همزمان با Volume down ( دکمه کم کردن صدا در سمت چپ گوشی) بفشارید . برای ثانیه ای این دکمه ها را نگه دارید آنگاه میبینید که صفحه فلش زده و پیش نمایشی از اسکرین شات روی صفحه ظاهر می شود.
در آنجا سه گزینه شسته و رفته می بینید. اولین گزینه برای اسکرول کردن یا همان پیمایش در اسکرین شات است: آن دکمه را فشار دهید تا گوشی یکبار اسکرول کند و به طور خودکار و اتوماتیک دو تصویر را تحت عنوان عکسی بسیار طولانی روی صفحه ایجاد کرده و بپیماید.

این قابلیت بسیار مفید و کارآمد است مخصوصا در لیست های طولانی، صفحات وب و هرچیز دیگری که به این قایلیت احتیاج دارد. قابلیت جالب دیگر امکان برش یا اصطلاحا crop کردن اسکرین شات است. روی دکمه crop کلیک کنید سپس پیش نمایش اسکرین شات و دکمه هایی درون صفحه‌ای (غیر فیزیکی) را می‌بینید، اطلاعات سیستمی هم بطور اتوماتیک چیدمان می شوند در taskbar بالای صفحه. این قابلیت به شدت کارآمد و جذاب است، حتی اگر نخواهید اطلاعاتی را همراه با اسکرین شات خود داشته باشید .

در نهایت، شما می توانید چیزی را بالای اسکرین شات خود بنویسید و آن را تفسیر کنید، که بسیار جالب است و می توانید قسمتی از اسکرین شات را هایلایت کنید.
و بدین گونه شما می توانید توسط گوشی های galaxy S8 و galaxy S8 پلاس اسکرین شات بگیرید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید