با افزونه شکلک های ایموجی مرورگر کروم را متحول کنید

با افزونه شکلک های ایموجی مرورگر کروم را متحول کنید

شکلک ها و همان ایموجی مدت هاست که در کیبورد تلفن‌های هوشمند ما جا خوش کرده‌اند، اما هنوز هم کاربران در دسکتاپ از آن ها بی بهره هستند و تنها در برخی کلاینت ها نظیر وایبر و واتس اپ می‌توانند از آن‌ها بهره ببرند. نه تنها کیبورد رایانه، بلکه حتی مرورگر های دسکتاپ نیز از ایموجی‌ها پشتیبانی نمی‌کنند. اگر کاربری در توییت خود ایموجی گذاشته باشد، شما آن را در مرورگر دسکتاپ مشاهده نخواهید کرد.

Emoji Keyboard یک افزونه برای مرورگر کروم است که به شما امکان قرار دادن شکلک ایموجی در پیام‌ها را می‌دهد. این افزونه با یک نوار جست و جوی شکلک همراه شده است؛ قابلیتی که حتی در کیبورد تلفن‌های هوشمند نیز قرار ندارد. علاوه بر این افزونه یاد شده شکلک‌های پیام کاربران دیگر را نیز در مرورگر نمایش می‌دهد.

افزونه ایموجی کیبورد را از طریق لینک زیر نصب کنید؛ مطابق تصاویر، پس از نصب یک آیکون شکلک در کنار نوار آدرس مرورگر ظاهر می‌شود. بر روی آن کلیک کرده و یا Alt + Shift + E را بفشارید تا منوی آن به صورت پاپ آپ ظاهر شود. نوار جست و جو در بالا امکان پیدا کردن ایموجی مورد نظر را به کاربر می‌دهد. در این نوار عباراتی نظیر laughing یا Party را وارد کنید تا قدرت جست و جوی این افزونه شما را شگفت زده کند؛ امیدواریم چنین قابلیتی به صفحه کلید تلفن های همراه راه یابد.

نصب ایموجی کیبورد از فروشگاه کروم

ایموجی مورد نظر را در منوی برنامه انتخاب کرده و سپس بر روی Copy کلیک کنید تا در کلیپبرد ذخیره شود و آماده paste شدن در هر جایی باشد. هنگام قرار دادن شکلک انتخاب شده، تنها یک ایموجی خندان و ساده مشاهده می‌کنید، اما پس از پست کردن پیام، ایموجی مورد نظر نمایش داده می‌شود.

این افزونه امکان تغییر رنگ پوست ایموجی‌ها را فراهم کرده (از بین شش رنگ) و همچنین شکل‌ ها را در گروه های مختلف دسته بندی کرده است. در نهایت جهت تغییر سایز ایموجی‌ها باید به بخش تنظیمات ( آیکون چرخ دنده در نوار بالا) رجوع شود.

Emoji Keyboard

عملکرد این افزونه عالی است. قرار دادن یک ایموجی بسیار ساده بوده و شکلک‌ها به زیبایی نمایش داده می‌شوند. همچنین این افزونه تنها شامل شکلک‌های قدیمی نمی‌شود و موارد جدید نیز در آن به روز رسانی می‌گردند.

Emoji Keyboard

امیدواریم از این مقاله نهایت بهره را برده باشید.