سگا در فکر انتقال بازی ترسناک Alien: Isolation به دنیای واقعیت مجازی است

بازی واقعیت مجازی Alien: Isolation

بازی Alien: Isolation قطعاً یکی از ترسناک‌ترین بازی‌هایی است که در چند سال اخیر عرضه شده‌اند. البته قرار است با ورود به دنیای واقعیت مجازی، ترسناک بودن این عنوان حتی بیش‌تر از قبل شود. پس بهتر است خود را برای مبارزه‌ای هولناک با بیگانه‌ها آماده کنید.

بازی Alien: Isolationشایان ذکر است که چند وقت پیش نسخه دموی Alien: Isolation بر روی هدست واقعیت مجازی اوکولوس ریفت (Oculus Rift) ارائه شده بود اما هیچ وقت این نسخه، کامل نشد تا اینکه امروز دوباره زمزمه‌ ورود این عنوان به واقعیت مجازی به گوش رسید. رئیس بخش اروپای سگا، یورگن پست (Jurgen Post) در مصاحبه‌ای که با وب‌سایت MCV داشته، در مورد نگرش این شرکت نسبت به واقعیت مجازی گفته:

واقعیت مجازی تمام تمرکز کمپانی ما را به خود معطوف کرده است. ما تعداد زیادی کیت واقعیت مجازی در دفاتر خود داریم و افراد بسیاری نیز به کار با آن‌ها مشغولند. ما در حال بررسی راه‌های مختلف عرضه بازی‌ها هستیم. در حال حاضر ما هیچ عنوانی معرفی نکرده‌ایم ولی می‌توانم بگویم که به رونمایی از یکی از آن‌ها بسیار نزدیک شده‌ایم.

دموی Alien: Isolation بر روی اوکولوس ریفتوی در خصوص بازی Alien: Isolation و انتقال آن به واقعیت مجازی نیز گفته:

ما حدود سه سال قبل، دمویی از Alien: Isolation را بر روی هدست اوکولوس ریفت عرضه کردیم که بسیار ترسناک بود. بازگرداندن این عنوان به واقعیت مجازی یک رویا است که البته رویاها می‌توانند به واقعیت بدل شوند … انطباق با واقعیت مجازی زمان‌بر است، اما ما سعی خواهیم کرد تا عناوینی را عرضه کرده و درس‌های مختلفی را از آن‌ها بیاموزیم. واقعیت مجازی در واقع یک پلتفرم متعلق به آینده است.

نسخه اصلی Alien: Isolation در سال 2014 برای کنسول‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شده بود و هنوز هیچ صحبتی در خصوص ساخت ادامه‌ای برای آن نشده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید