فیلم برداری کامل مراسم عروسی با آیفون 6 اس؛ نتیجه‌ حیرت انگیز است!

نتیجه‌ی فوق‌العاده فیلم‌برداری کامل مراسم عروسی با آیفون 6 اس

ما خیلی خوشحال هستیم که این شانس را پیدا کرده‌ایم تا آثار حرفه‌ای و فوق العاده سفی برگرسون – Sephi Bergerson  – فیلم برداری با آیفون 6 اس را برای شما عزیزان به نمایش بگذاریم. تمامی این تصاویر به کمک پرچمدار کنونی اپل و اپلیکیشن‌هایی که هر کس می‌تواند آن ها را بر روی تلفن خود نصب کند، ثبت شده‌اند. اما نکته مهمتر از کیفیت و زیبایی تصاویر، احساس و شوق آقای برگرسون است که کاملا مشخص می کند کار وی به خاطر بحث های پیرامون کیفیت دوربین های اپل نبوده و هدف والایی در پشت پرده نهفته است.

این اصلا مهم نیست که شما دارنده یک گوشی اپل، سامسونگ، اچ تی سی و یا ویندوزفون هستید. بلکه نکته مهم در اختیار داشتن گجتی است که در جیب شما جا می شود و امکان ثبت بی‌نظیرترین تصاویر را برایتان به ارمغان می آورد، حتی اگر شما تجربه و استعداد آقای برگرسون را نداشته باشید. در واقع ایشان می‌گوید که بزرگ ترین مانع در به اتمام رساندن این ماموریت تکنولوژی نبوده است (هرچند وجود برخی محدودیت‌ها در نسخه‌های قبلی آیفون را تایید می کند)؛ بلکه پیدا کردن زوجی که به ثبت تصاویر و ویدیو های مراسم عروسی خود با یک تلفن هوشمند رضایت داده اند. مراسم این زوج به مدت سه روز در شهر اوداپور در نوامبر سال قبل پیگیری شد.

فیلم‌ برداری با آیفون 6 اس
فیلم‌ برداری با آیفون 6 اس

وی جهت ثبت تصاویر از دکور زیبای مراسم و همچنین شور و اشتیاق مهمانان از یک آیفون 6 اس به همراه روشنایی ال ای دی دستی جهت نور بیشتر در هنگام تاریکی محیط استفاده کرد؛ محدودیت ISO امکان ضبط بدون موشن بلور را به او نمی داد. او تصاویر را در یک سند مدرن ترکیب نکرد بلکه در این زمینه از ذوق هنری خود بهره برد که تاثیر به سزایی در نتایج نهایی داشت (که می توان آن را در تصاویر دید).

فیلم‌ برداری با آیفون 6 اس
فیلم‌ برداری با آیفون 6 اس

وی کار خود را با اپلیکیشن SnapSpeed آغاز کرد و به کمک آن کانتراست، رنگ بندی و های لایت ها را جهت ثبت تصاویر در فیلتر کلاسیک تنظیم کرد. سپس به کمک Mextures توانست تصاویر را به حالت شگفت انگیزی در آورد. در نهایت کار وی با برنامه Facetune جهت بهبود چهره ها به اتمام رسید. در نهایت نتایج نهایی به اینستاگرام رسیدند و فیلتر های این سرویس نیز کمک شایانی به بهبود کیفیت تصاویر کردند.

با اینکه برگرسون اشاره می کند که در حال حاضر هنوز تلفن های هوشمند به طور کامل نمی توانند کار دوربین های فیلم برداری را انجام دهند، اما او از عبارت”a Completely new breed of camera” به معنای نسل جدیدی از دوربین ها استفاده می کند.

فیلم‌ برداری با آیفون 6 اس
فیلم‌ برداری با آیفون 6 اس