اسکایپ به اندروید پوشیدنی (Android Wear) آمد

اسکایپ با پشتیبانی از اندروید پوشیدنی (Android Wear)
اسکایپ با پشتیبانی از اندروید پوشیدنی (Android Wear)

اگر منتظر روزی بودید که بتوانید از اسکایپ روی ساعت هوشمند خود استفاده کنید، پس همین حالا اقدام به آپدیت اپلیکیشن اندرویدی خود نمایید، چرا که از این به بعد اسکایپ از اندروید پوشیدنی (Android Wear) به طور کامل پشتیبانی می کند.

اسکایپ حالا از همه بسترهای پوشیدنی پشتیبانی می‌کند و راهی در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید پیام‌هایی که از طریق این اپلیکیشن پیام‌رسان دریافت می‌کنید را بخوانید و پاسخ دهید. البته قابلیت پاسخ متنی فقط به نوشته های از قبل آماده، ختم می شود، اما نگران نباشید زیرا ویژگی تبدیل گفتار به نوشتار برای آن در نظر گرفته شده است. همچنین شما می توانید شکلک‌ها و حالت های مختلف را نیز مانند اپل واچ ارسال کنید.

علاوه براین، این آپدیت قابلیت برقراری تماس از طریق ساعت را نیز ممکن می سازد، البته ساعت به تنهایی ازپس این کار بر نمی آید، بلکه اسکایپ از طریق ساعت به تلفن همراه متصل شده و به نوعی تماس را بین ساعت و تلفن منتقل می‌کند.

در پستی که در بلاگ این سرویس منتشرشده، ارائه این قابلیت روی ساعت های موتو ۳۶۰، هواوی واچ، ال جی واچ و زن واچ ایسوس ذکر شده‌است، اما اگر ساعت شما جزو این لیست نیست نگران نباشید زیرا به زودی این ویژگی برای همه ساعت‌هایی که از اندروید پوشیدنی بهره می‌برند، منتشر خواهد شد.