بازی بسیار جذاب Slip Away را برای آیفون خود رایگان دریافت کنید

بازی Slip Away

بازی‌های ضربه‌ای به دو دلیل عالی هستند. اول گیم پلی ساده آن‌ها است که به‌راحتی می‌توانید تنها با ضربه زدن بر روی صفحه لمسی گوشی خود بازی کنید. دوم نیز محیط ساده بازی است که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد انواع طراحی‌ها و اتمسفرهای مختلف را بر روی این‌گونه بازی‌ها پیاده کنند. به همین دلیل این‌گونه بازی می‌توانند ازلحاظ بصری پیشرفت شگفت‌انگیزی داشته باشند. حتماً بازی Slip Away، محصول شرکت Nanovation را امتحان کنید. گیم‌پلی بازی همانند بازی Flappy Bird بسیار ساده است. اما بازی ازلحاظ گرافیکی واقعاً بسیار غنی است. گرچه جدای از گیم‌پلی و گرافیک، این بازی بسیار بامزه است. شما در نقش یک ماهی مرکب(که بیشتر شبیه به هشت پا است) درخشان باید راه خود را به بالای آب پیدا کنید. در بین راه نیز نباید به دیوارهای دندانه‌دار و یا سایر موجودات دریایی برخورد کنید.

به‌طور طبیعی شما باید به دنبال جمع‌آوری آیتم‌های مختلفی برای افزایش امتیاز خود باشید. این امتیازها به شما اجازه می‌دهد تا کاراکترهای اضافی را آزاد کنید و یا با سایر رقیبان در Game Center به رقابت بپردازید. در این بازی تحمل و سرعت عمل شما به چالش کشیده می‌شود. شما باید این ماهی بانمک را در جهت درست حرکت دهید.

علاوه بر مخلوقات بدقواره و صخره‌های نیزه مانند نیزباید مراقب سایر موانع و تله‌ها باشید. اما چنین موانعی شاید شمارا عصبانی کند. ولی به‌هرحال لذت یک بازی به چالش‌های آن است.

بازی Slip Away تنها برای پلتفرم iOS در دسترس است و برای هردوی آیفون و آیپد طراحی‌شده است. شما به‌راحتی می‌توانید آن را از فروشگاه اپل دانلود کنید و برای حذف آگهی‌ها مبلغ ۱.۹۹ دلار بپردازید.