با اپلیکیشن پیام رسان Snow چت را همراه با سرگرمی تجربه کنید + لینک دانلود

اپلیکیشن پیام رسان Snow

ارسال پیام یکی از بزرگ‌ترین کارایی تلفن همراه است. این قابلیت واقعاً بزرگ است و در حال حاضر اپلیکیشن‌های زیادی هستند که این ویژگی را برای شما به ارمغان می‌آورند اما واقعاً خیلی از آن‌ها حوصله سر بر هستند!

این قضیه در مورد اپلیکیشن پیام رسان جدیدی که به‌زودی شاهد رشد چشمگیر آن خواهیم بود صدق نخواهد کرد. بنابراین خودتان را برای تجربه یک اپلیکیشن تازه بر روی صفحه نمایش تلفن هوشمندتان آماده کنید. اپلیکیشن مد نظر ما Snow است. کاربران این اپلیکیشن را تا حد زیادی دوست خواهند داشت چرا که به شما امکان استفاده از افکت‌های سرگرم کننده بر روی ویدیوهایتان و ارسال آن‌ها به دوستانتان را خواهد داد. جالب اینجاست که این فرآیند نیازی به پردازش ویدیو و سپس آپلود آن نیست. تنها کافی است اپلیکیشن را اجرا کرده و به صورت ریل تایم از این ویژگی‌ها استفاده کنید.

اپلیکیشن پیام رسان Snow

علاوه بر چت ویدیویی سرگرم کننده و جذاب با دوستانتان؛ شما می‌توانید گفتگو‌های خود را در قالب ارسال تصاویر، پیام‌های متنی و فایل‌های Gif نیز ادامه دهید. شاید پشتیبانی از فایل‌های Gif امروزه چندان هم در یک اپلیکیشن عجیب به نظر نرسد اما اپلیکیشن Snow شامل کالکشن‌های مختلفی از استیکرها، افکت‌های ویژه و فیلترهای تصاویر جذاب است که حتی بسیاری از آن‌ها به صورت کاملاً رایگان در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

اپلیکیشن پیام رسان Snow

اپلیکیشن Snow همچنین حاوی ویژگی جالبی به نام Live است. این ویژگی به شما تاریخچه‌ای از آخرین ویدیو‌ها را نشان خواهد داد که به ترتیب زمانی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. بنابراین اگر به دنبال یک پیام رسان جذب و سرگرم کننده هستید و قصد دارید تجربه متفاوتی از چت را با دوستان خود داشته باشید، از طریق لینک‌های زیر می‌توانید اپلیکیشن Snow را به صورت رایگان در دو نسخه اندروید و آی او اس دریافت کنید. (لازم به ذکر است که این اپلیکیشن حاوی خریدهای درون برنامه‌ای است)

دانلود نسخه اندروید اپلیکیشن Snow

دانلود نسخه آی او اس اپلیکیشن Snow