برخی از مهم‌ترین بخش‌های آیفون بعدی در چین ساخته نمی‌شوند!

طراحی در کالیفرنیا، ساخت چین! چیزی که وقتی پشت آیفون را بخوانیم، می‌بینیم. اما صفحه نمایش، بخش مهمی است که اپل برای ساخت OLED آیفون‌های جدید، در حال سپردن ساخت آن به کره است. چیزی که همه می‌دانند این است که صفحه‌ نمایش‌های سامسونگ نقش عمده‌ای در بالا بردن سهم سامسونگ دارند، و برخی معتقدند بزرگترین دلیل موفقیت سامسونگ استفاده از صفحه نمایش‌های فوق‌آلعاده آن است.

اما گزارش‌ها حاکی از آن است که سامسونگ می‌تواند صفحه نمایش‌های خود را برای سایر کمپانی‌ها نیز بسازد و در اختیار آنها قرار دهد.

سیستم LSI سامسونگ، بخش تولیدکننده سنسور دوربین و پردازنده‌های برنامه است که علاوه بر اینها، در حال حرکت به سمت ساخت تراشه درایور صفحه نمایش است.

کره جنوبی صاحب کسب و کار صفحه نمایش‌های OLED در سطح جهانی است، سهم سامسونگ به تنهایی از بازار آن 95% برآورد شده است. آن‌ها در حالی  این سهم را دارند که، سامسونگ الکترونیک و SK Hynix تراشه‌های حافظه را ارائه می‌کنند و LG Innotek ماژول‌های دوربین‌ها را می‌سازد.

ترکیب مهارت اپل در طراحی با دقت تکنولوژیکی کره، آیفون بعدی را بسیار هیجان انگیز خواهد کرد و آن بسیار جذاب‌تر از گذشته خواهد بود. تحلیلگران تخمین زده‌اند که اپل تنها برای سال 2017 بین 80 تا 95 میلیون صفحه نمایش OLED برای آیفون‌های جدید سفارش داده است. بنابراین تعداد کافی از آیفون برای همه طرفداران این برند تولید خواهد شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید