سونی بازی های موبایلی جدید خود را در تاریخ 7 دسامبر معرفی خواهد کرد

سونی بازی های موبایلی جدید خود را در تاریخ 7 دسامبر معرفی خواهد کرد
سونی بازی های موبایلی جدید خود را در تاریخ 7 دسامبر معرفی خواهد کرد

افتتاح استودیوی بازی سازی ForwardWorks از طرف سونی در حال نشان دادن نتایج خود است، طبق اخبار رسیده احتمالا این غول ژاپنی ماه اینده از اولین بازی های موبایلی خود رونمایی خواهد کرد. احتمالا این تلاش دومِ سونی برای در دست گرفتن بازار بازی های موبایلی از سال 2017 خیلی جدی تر خواهد بود.

به گفته ی تاکاچی موشیزوکی از مجله ی وال استریت ژورنال، سونی قرار است در تاریخ 7 دسامبر بازی ها و کمپانی هایی که برای ساخت بازی های موبایلی جدید با این شرکت همکاری می کنند را معرفی کند. او همچنین در توئیتر خود اشاره کرده که اولین بازی ها در ژاپن عرضه خواهد شد و فروش بین المللی آنها احتمالا به سال آینده موکول می شود.

طبق اخباری که قبلا منتشر شده بود استودیوی ForwardWorks تا ماه مارس 2018 احتمالا 6 بازی پلی استیشن را برای اندروید و iOS عرضه خواهد کرد. ممکن است همه یا بعضی از این بازی ها در تاریخ 7 دسامبر امسال معرفی شوند ولی عرضه ی انها احتمالا در سال آینده خواهد بود.

تنظیم بازی های پلی استیشن به طوری که برای کار با گوشی سازگار شوند احتمالا سخت تر از طراحی بازی از ابتدا برای گوشی است، و به همین دلیل است که سونی و ForwardWorks به زمان زیادی برای آماده سازی و عرضه ی این بازی ها نیاز دارند.

خبر خوب دیگر برای علاقه مندان به بازی می تواند حضور شرکت نینتندو در بازار بازی های موبایلی باشد. این شرکت اعلام کرده که برنامه های بزرگی برای حضور در بازار اپلیکیشن های موبایلی دارد و با عرضه ی سوپر ماریو ران برای iOS نظرها را زودتر از سونی به خود جلب کرده است. باید منتظر باشیم و ببینیم که آیا سونی توان رقابت با این شرکت را دارد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید