نسخه واقعیت مجازی بتمن و رزیدنت اویل 7 در انحصار زمانی سونی

بازی واقعیت مجازی بتمن

اگر از طرفداران سری بازی‌های بتمن (Batman) هستید ولی از کنسولی به غیر از پلی استیشن سونی استفاده می‌کنید، برای تجربه عنوان واقعیت مجازی Batman: Arkham VR باید کمی صبور باشید، زیرا این بازی در ابتدا تنها در اختیار دارندگان هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر قرار خواهد گرفت.

طبق آخرین اخبار منتشر شده، بازی Batman: Arkham VR تا تاریخ 31 مارس 2017 (11 فروردین 96) در انحصار پلی استیشن وی آر خواهد بود و پس از آن نیز دارندگان هدست‌های واقعیت مجازی اچ تی سی وایو (HTC Vive) و اوکولوس ریفت (Oculus Rift) می‌توانند آن را تجربه کنند. البته گفته شده که این بازی بسیار کوتاه بوده و خط داستانی آن تنها در طی 2 ساعت و نیم به پایان می‌رسد. اما زیاد هم ناراحت نباشید زیرا مأموریت‌های فرعی و همچنین محتویات قفل شده بازی نیز در مجموع می‌توانند 90 دقیقه به مدت زمان آن اضافه کنند. این بدان معنی است که Batman: Arkham VR ارزش تکرار بالایی دارد و پس از اتمام خط داستانی بازی باید زمان نسبتاً زیادی را نیز صرف گشت و گذار در گوشه و کنار دنیای بازی و باز کردن مراحل اضافی آن، نمایید.

رزیدنت اویل 7در کنار بازی واقعیت مجازی Batman: Arkham VR، سونی قصد دارد تا بازی مورد انتظار رزیدنت اویل 7 را نیز به مدت یک سال در انحصار خود نگه دارد. البته این انحصار تنها برای نسخه واقعیت مجازی عنوان مذکور خواهد بود و نسخه عادی آن به صورت همزمان در پلتفرم‌های دیگر نیز ارائه خواهد شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید