پوشش خبری دیجی رو از مراسم معرفی پلی استیشن‌های سونی، امشب ساعت 11:30

در حالی که همه چشم‌ها در انتظار مراسم رونمایی آیفون 7، اپل واچ 2 و سایر ابزارهایی هستند (امشب در ساعت 21:30 این مراسم برگزار خواهد شد)، گیمرهای سرتاسر دنیا امشب را با نگاهی دیگر می‌بینند. سونی کنفرانس خود را به بعد از مراسم اپل منتقل کرده است تا تداخلی صورت نگیرد، البته در هر مراسم، محصولاتی کاملا متفاوت از هم معرفی خواهد شد، با این حال هر دو کنفرانس برای علاقه‌مندان دنیای تکنولوژی بسیار هیجان انگیز است.

چگونه مراسم سونی را ببینیم؟

رویداد پلی استیشن امشب راس ساعت 11:30 به وقت تهران، در سالن اختصاصی پلی استیشن واقع در میدان تایمز شهر نیویورک برگزار می‌شود. مراسم سونی برای معرفی پلی استیشن تنها دو ساعت پس از مراسم اپل شروع می‌شود، بنابراین باید زمان زیادی را برای این دو مراسم بزرگ اختصاص بدهید.

رویداد پلی استیشن سونی را می‌توانید از طریق برنامه اختصاصی Twitch بر روی پلی استیشن خود ببینید، همچنین می‌توانید از طریق مروگر خود با رجوع به این کانال Twitch به صورت زنده از استریم این مراسم را مشاهده کنید.

هم چنین می‌توانید از طریق سایت دیجی رو از تمامی اخبار و اطلاعات پیرامون این مراسم آگاه شوید. پوشش خبری دیجی رو از مراسم سونی راس ساعت 11:30  و با شروع مراسم سونی آغاز خواهد شد.

انتظار چه چیزهایی را داریم؟

هدست واقعیت مجازی PlayStation VR برای 13 اکتبر (22 مهر) تاریخ عرضه خورده است که با قیمت 399 دلاری در دسترس قرار می‌گیرد. بنابراین انتظار انتشار اطلاعات چندانی از این دستگاه دیگر نداریم و احتمالا تنها شاهد معرفی چند عنوان جدید برای PlayStation VR باشیم.

vrPS4 Slim

بیشترین احتمالات مربوط به معرفی کنسول‌‌های جدید از سوی شرکت سونی است، اولین نسخه در اصل دستگاه کوچک  شده پلی استیشن 4 است. این کنسول برای مقابله با Xbox One S معرفی خواهد شد تا مجددا پلی استیشن به خاری در گلو برای مایکروسافت تبدیل شود. قابل ذکر است که نسخه‌های کوچکتر یا به عبارت دیگر Slim، در کنسول‌های نسل قبلی نیز حضور داشته‌اند، همچنین شرکت سونی برای دو کنسول پلی استیشن 2 و حتی پلی استیشن یک نیز نسخه اسلیم ارائه کرده بود.

در حالی که Xbox One S ویژگی پخش 4K را به همراه خود آورد، با این حا احتمالا پلی استیشن اسلیم تنها نسخه‌ای کوچک‌تر از PS4 خواهد بود و تفاوتی دیگری جز این با آن نخواهد داشت. بنابراین از نظر مشخصات سخت‌افزاری باید منتظر چیزی مشابه به PS4 باشیم و از آن همان قدرت را انتظار داشته باشیم. البته احتمالا در کنترلر پلی استیشن 4 اسلیم شاهد تغییرات کوچکی باشیم.

phptn12sePS4 Neo

PS4 Neo می‌تواند به تنهایی هیجان ما را به حد انفجار برساند. احتمال می‌رود در این کنفرانس شنونده خبرهای خوبی از پلی استیشن 4 نئو باشیم. PS4 Neo در واقع همانند پروژه Xbox Scorpio یک نسخه بهبود یافته و قوی‌تر است تا اختلاف قدرت میان دو نسل کنسول را کاهش دهد. شایعات حاکی از به کار گیری پردازنده و کارت گرافیک جدید همراه با سایر مشخصات عمومی پلی استیشن در این کنسول دارد تا به این طریق سونی این کنسول را برای نمایش محتوای واقعیت مجازی و همچنین عنوان‌های 4K آماده سازد.

امشب در راس ساعت 11:30 ما در دیجی رو تمامی اتفاقات این مراسم مهم سونی را پوشش خواهیم داد تا شما از تمام جزییات پلی استیشن 4 اسلیم و پلی استیشن نئو آگاه شوید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید