اکسپریا PP10 سونی در MWC رونمایی خواهد شد؟

اکسپریا PP10 سونی در MWC رونمایی خواهد شد؟

با توجه به شروع کنگره جهانی موبایل امسال، همانطور که می‌دانید بازار شایعات بسیار داغ بوده و اکثر این شایعات نیز به واقعیت می‌پیونند. کمپانی سونی نیز بر اساس دعوتنامه‌ای که چند روز قبل ارسال کرده بود، کنفرانس خبری را در روز دوشنبه سوم اسفندماه برگزار خواهد کرد.

در این بین یکی از معروف ترین افرادی که به افشا کردن تلفن‌های هوشمند قبل از عرضه مشهور است اینبار تصاویری از از یک تلفن هوشمند سونی با نام اکسپریا PP10 را در حساب کاربری توییتر خودش قرار داده است و ادعا کرده که کمپانی ژاپنی سونی در کنفرانس فردای خودش از این تلفن هوشمند رونمایی خواهد کرد.

اکسپریا PP10

با نگاهی خیلی سریع و گذرا به این محصول درمیابیم که سونی در اکسپریا PP10 نیز طراحی منحنی خودش را ادامه داده است و از این حیث دنباله رو طرح تلفن هوشمند اکسپریا زد 5 می‌باشد. leakster (فرد افشاکننده) که همواره اکثر افشاهایی که می‌کند درست ازآب درمی‌آیند و در این زمینه ید طولایی دارد، در ارتباط با این تلفن هوشمند عنوان کرده که هنوز یک نام و یا یک کدی از این تلفن در دسترس نمی‌باشد. جزئیات دیگری نیز از این تلفن هوشمند در دسترس نبوده و باید تا فردا صبر کرد و دید که آیا سونی از اکسپریا PP10 رونمایی خواهد کرد یا خیر!