آپدیت اندروید 5.1 برای سری اکسپریا Z2 و Z3 سونی منتشر شد

Sony Xperia Z2 and Z3 series get Android 5.1 Lollipop update Read more at http://www.phonearena.com/news/Sony-Xperia-Z2-and-Z3-series-get-Android-5.1-Lollipop-update_id71789#mf4eYHrZ1PVIiOIt.99
آپدیت اندروید 5.1 برای سری اکسپریا Z2 و Z3 سونی منتشر شد

سونی با عرضه موبایل های اکسپریا +Z3 و Z4 از برنامه منظم خود برای ارائه یک پرچمدار در هر سال منحرف شد و نظم گذشته را از دست داد.اگر شما از آن دسته افرادی هستید که تلفن و یا تبلتی از نسل Z2 و Z3 دارید، باید بدانید که سونی برای این دو سری آپدیت اندروید 5.1 را آماده کرده است.

در حال حاضر از سری زد 3 اکسپریا Z3، اکسپریا Z3 کامپکت و تبلت اکسپریا Z3 و از سری زد 2 اکسپریا Z2 و تبلت اکسپریا Z2 می توانند آپدیت اندروید 5.1 را دریافت کنند و برای تعدادی دیوایس دیگر نیز در آینده نزدیک این به روزرسانی منتشر خواهد شد.

بیشتر کاربران در دستگاه خود اعلان آپدیت 5.1 را مشاهده می کنند اما اگر شما صاحب یکی از دستگاه های فوق الذکر هستید و هیچ اعلانی نمی بینید وارد Settings -> About device -> Software update -> Update شوید و به صورت دستی اقدام به بررسی این موضوع نمایید.ممکن است بر اساس منطقه برای بعضی دستگاه ها آپدیت اندروید 5.1 با کمی تاخیر منتشر شود، بنابراین نگران نباشید و چند روزی برای دریافت این به روزرسانی منتظر بمانید.

همچنین سونی اعلام کرد برای اکسپریا Z1، اکسپریا Z1 کامپکت و اکسپریا Z Ultra نیز در هفته های آینده این نسخه از اندروید را منتشر خواهد کرد و در ادامه آن دستگاه های دیگری مانند Xperia T2 Ultra و Xperia C3 به آنها اضافه خواهند شد.

1 دیدگاه

  1. سلام این اپدیت بیشتر برای رفع اشکالاتی چون داغ کردن و خالی شدن باطری در حالت آماده به کار در آپدیت ۵.۰.۲ داره میاد و چیز جدیدی به اندروید لولی پاپ اضافه نمیشه و فقط جنبه رفع مشکلات پیش آمده در نسخه اپدیت قبلیه

Comments are closed.