قابلیت چند پنجره‌ای به سری اکسپریا ایکس می‌آید

قابلیت چند پنجره‌ای به سری اکسپریا ایکس می‌آید

سونی برنامه‌ای تحت عنوان Concept for Android ایجاد کرده که به وسیله آن از کاربران و طرفداران به عنوان آزمایش کنندگان بتا برای آزمایش بیلد ها قبل از عرضه عمومی استفاده می‌کند. جای غافلگیری نیست که این کمپانی بر روی در دسترس قرار دادن به‌روزرسانی اندروید 7.0 نوقا برای سری اکسپریا ایکس کار می‌کند و در این رابطه برخی از کاربران خوش شانس در اروپا از هم اکنون قادرند ویژگی‌های رابط کاربری جدید سونی را مورد آزمایش قرار دهند.

در این رابط کاربری چندین ویژگی جدید قرار دارد که می‌توان به بهبود بخش نوتیفیکشن ها در اندروید و قابلیت چند پنجره‌ای یا Multi-Window در اندروید نوقا اشاره کرد که عملکرد قابل قبولی در اکسپریا ایکس 5 اینچی از خود برجای می‌گذارد اما چگونگی عملکرد آن در اکسپریا ایکس کامپکت 4.6 اینچی مشخص نیست.

علاوه بر این یک اپلیکیشن جدید به نام inTouch در این نسخه وجود دارد که یک کانال ارتباطی دو طرفه بین کاربران و تیم توسعه دهنده سونی می‌باشد و کاربران می‌توانند به عنوان پلتفرمی برای پشتیبانی از آن استفاده کنند و در نظرسنجی‌ها شرکت کننده و در نهایت به بهبود کیفیت محصولات آینده سونی کمک کنند.

در ادامه اگر شما نیز می‌خواهید به برنامه Concept for Android سونی ملحق شوید، باید یک دیوایس اکسپریا ایکس داشته باشید و برنامه را از اینجا دانلود کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید