بازی Star Wars: Battlefront 2 معرفی و پیش فروش آن آغاز شد

پیش فروش Star Wars Battlefront II

کمپانی الکترونیک آرتز (EA) دیروز با انتشار تریلری رسمی، بازی Star Wars: Battlefront 2 را معرفی کرد. این تریلر اطلاعات خوبی از بخش تک نفره و چند نفره بازی در اختیار دوست‌داران سری بازی‌های جنگ ستارگان، قرار داده و این دسته از گیمرها بی‌صبرانه منتظر عرضه بازی هستند. حال با فاصله اندکی از معرفی بازی، پیش فروش آن نیز بر روی هر سه پلتفرم پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی، آغاز شده است.

نسخه‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی Star Wars: Battlefront 2 به ترتیب از طریق فروشگاه‌های پلی استیشن استور، ایکس باکس استور، گیم استاپ و همچنین اوریجین برای پیش خرید در دسترس خریداران قرار گرفته است. شایان ذکر است که این بازی در دو نسخه استاندارد و لوکس عرضه شده است.

قیمتی که برای نسخه عادی Star Wars: Battlefront 2 تعیین شده برابر 59.99 دلار بوده و نسخه لوکس نیز که شامل برخی محتویات دانلودی یا DLC های بیشتر خواهد بود، با قیمت 79.99 دلار عرضه شده است. نکته جالب این که هیچ تفاوت قیمتی بین نسخه‌های دیجیتال و فیزیکی این بازی وجود ندارد.

بازی Star Wars Battlefront II

تمامی پیش خرید کنندگان عنوان جدید جنگ ستارگان، امکان انتخاب ظاهری جدید برای شخصیت‌های Kylo Ren و Rey را خواهند داشت و قابلیت ویرایش توانایی‌ها برای اعمال برخی تغییرات در بازی نیز در اختیار آنان خواهد بود. علاوه بر این، کسانی که نسخه لوکس را تهیه کنند، سه روز زودتر از بقیه می‌توانند بازی را تجربه کنند. همچنین نسخه‌های پلی استیشن 4 بازی یک تم اضافه نیز خواهند داشت.

بازی Star Wars: Battlefront 2 در تاریخ 17 نوامبر سال 2017 (26 آبان) برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. مطمئناً در آینده‌ای نزدیک جزئیات بیشتری از روند بازی و گیم‌پلی آن مشخص خواهد شد. بنابراین با اخبار بازی‌های رایانه‌ای در دیجی رو همراه باشید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید