بازی Stradew Valley هم‌اکنون برای مک و لینوکس در دسترس است

بازی Stradew Valley برای لینوکس و مک عرضه شد

بازی Stradew Valley قرار بود در روز 29 جولای برای سیستم‌عامل‌های مک و لینوکس عرضه شود و به نظر می‌رسد بازی قبلاً در سایت این بازی عرضه‌شده و کاربران می‌توانند آن را بررسی کنند.

این بازی از طریق پلتفرم Valve Steam نیز در دسترس خواهد بود. پس اگر بر روی کامپیوتر مک و یا لینوکس خود از Steam استفاده می‌کنید می‌توانید این بازی را تهیه کنید. البته توسعه‌دهندگان آن از ارائه این بازی بر روی سرویس بازی GOG نیز خبر دادند.

به نظر می‌رسد بازی Stardew Valley بتواند راه خود را به سمت کنسول PS4، Xbox One و Wii U در سه ماه آخر سال جاری پیدا کند. به‌هرحال اگر شما از صاحبان کنسول‌ها هستید باید کمی بیشتر منتظر بمانید. همچنین به نظر نمی‌رسد که توسعه‌دهندگان برنامه‌ای برای نسخه موبایل این بازی داشته باشند. اما عرضه این بازی برای گوشی‌های هوشمند بعید به نظر نمی‌رسد، همان‌طور که بازی Minecraft  پس از سال‌ها برای گوشی‌های همراه عرضه شد.

این بازی در سبک ایندی، RPG، شبیه سازی و کشاورزی می باشد که توسط کمپانی ConcernedApe توسعه داده شده و Chucklefish آن را منتشر کرده است. زمین های زراعی مادربزرگتان به شما واگذار شده است که در خیابان Stardew می باشد. با وسایل زراعی دستی و چندین سکه پول بایستی شروع به کار کنید! زندگی جدیدی در انتظار شماست. آیا می توانید دست به کار شوید و از زمین های بایر، زمینی پر از محصول بسازید؟