استیو بالمر، مدیر عامل سابق مایکروسافت یک دیوانه است!

به نظر می آید استیو بالمر، مدیر عامل سابق مایکروسافت از خوشحالی و ابراز احساساتش بدون اینکه خودش را کنترل کند لذت می برد. او در سری بازی های Friday Night’s Game 6، بین Los Angeles Clippers و Utah Jazz چنان هیجان زده شد که تمام حاضران را شگفت زده کرد. فریاد می زد، می چرخید، رفتار هایی را از خود نشان میداد که اطرافیانش احساس کنند استیو یک دیوانه است. احتمالا با خود فکر می کردند که او سریعا به دکتر احتیاج دارد!
تعدادی از این حرکات استیو بالمر عکس برداری شده تا در توییتر منتشر شود. برای مثال Fox Sports West تصویری از او را که بین جمعیت در حال فریاد کشیدن است، منتشر کرد و گفت:

مطمئنا اگر یکی از بازیکنان تیم Jazz بودید، برای رهایی از سر و صدا های بالمر از گوشی های صداگیر استفاده می کردید.

NBA نیز در اکانت ESPN خود عکسی را منتشر کرد و لحظه ای را نشان می داد که بالمر متوجه صعود تیمش به دوره هفتم این مسابقات شده است.
جالب ترین صحنه در آن کنفرانس، عکس العمل طرفداران تیم Utah بود، آنها طوری رفتار می کردند که انگار از اول هم استیو بالمری در سالن نبوده است. مردی با مو های خاکستری نیز پشت سر استیو ایستاده بود و با آرامش و متانت میگفت:

لطفا این دیوانه را از اینجا دور کنید!

البته این اولین باری نبود که استیو بالمر چنین رفتار هایی را از خود نشان می داد، فریاد های “توسعه دهندگان! توسعه دهندگان! توسعه دهندگان!” و رقصیدن های او روی صحنه معروف است. حتی اشاره ها و حرکات دست و پای او برای Fergie در بازی Clipper ها نیز در YouTube پخش شده است.
در مصاحبه ای که او با Conan O’Brien در سال 2015 داشت، گفته بود که:

این رفتار هایم بخاطر یک کلمه است،
چای یخ! چای یخ! چای یخ!

Golden State Warrior ها احتمالا در سری بعدی این بازی در مقابل Clipper ها، تیم محبوب بالمر قرار بگیرند. ممکن است در آن مسابقه استیو فقط روی صندلی اش بنشیند و با اخمی روی صورتش، بازی را دنبال کند زیرا دلیلی برای حرکات دیوانه وار در این بازی ندارد. امیدواریم که این چنین باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید