یک نظرسنجی می‌گوید که دارندگان آیفون افرادی دروغ‌گوتر نسبت به کاربران اندرویدی هستند!

گویا ترجیح یک پلت فرم گوشی هوشمند بر پلت فرم دیگر می‌تواند اطلاعات زیادی را در مورد شما بگوید. بر اساس یک نظرسنجی که در سال‌های 2015 و 2016 توسط سه دانشگاه واقع در شهر لندن انگلیس صورت گرفته است، دارندگان گوشی‌های آیفون شرکت اپل، زنانی مغرور و جوان هستند که دوست دارند گوشی هوشمندشان دارای جلوه‌ای لوکس باشد و خودنمایی کند.

بیشتر بخوانید:

اما صبر کنید، کار به همین جا ختم نمی‌شود. محققین با این نظرسنجی یافته‌اند که کاربران گوشی‌های هوشمند آیفون نسبت به کاربران سایر پلت فرم‌ها، صداقت، تواضع و احساسات کم‌تری را از خود نشان می‌دهند. در مجموع باید گفت که این نظرسنجی کاربران آیفون را افرادی خودخواه می‌داند که برای رسیدن به اهداف و منافع شخصیشان، حاضرند بی‌درنگ دروغ بگویند.

کاربران اسمارت فون‌های بر پایه‌ی پلت فرم اندروید شرکت گوگل، بر اساس این نظرسنجی، افرادی مسن‌تر، راست‌گوتر و حتی آرام‌تر هستند و توجه کم‌تری نسبت به پول و لوکس به نظر آمدن دستگاه در دستشان دارند. آن‌ها کم‌تر دروغ می‌گویند و سعی می‌کنند به منظور رسیدن به منافع شخصی، قوانین را زیر پا نگذارند.

به نظر نمی‌رسد که همه‌ی افراد قبول کنند انتخاب از میان پلت فرم‌های مختلف گوشی‌های هوشمند، پنجره‌ای را به درون روح و روان آن‌ها باز می‌کند. با این حال، هنگامی که این نظرسنجی به پایان خود نزدیک می‌شد، محققین می‌توانستند در 70 درصد مواقع تشخیص دهند فردی که به سؤالات پاسخ می‌دهد از پلت فرم آی او اس استفاده می‌کند یا اندروید.

2 دیدگاه

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید