عرضه عنوان مورد انتظار سایبریا 3 به سال 2017 موکول شد

سایبریا 3

در حالی که قرار بود نسخه سوم از سری بازی‌های ماجرایی و فوق محبوب سایبریا، ماه دسامبر سال جاری (آذر-دی) رسماً عرضه شود، توسعه دهنده آن خبر داده که هواداران منتظر عرضه سایبریا 3 در سال 2016 نباشند. در حال حاضر گفته شده که اوایل سال 2017 میلادی این عنوان راهی بازار خواهد شد، اما با این حال از اعلام تاریخ دقیق آن خودداری شده است.

آقای الیوت گراسیانو (Elliot Grassiano)، رئیس استودیوی فرانسوی Microïds که وظیفه توسعه این بازی را بر عهده دارد، در مورد این اتفاق این طور توضیح داده:

با وجود اینکه ما شور و هیجان بی‌سابقه‌ای را در بازی تدارک دیده‌ایم، اما ترجیح دادیم تا زمان بیشتری را صرف عمق بخشیدن به ماجرای جدید کیت واکر (شخصیت اصلی داستان) نماییم. ما از این مسئله کاملاً آگاه هستیم که هواداران مجموعه سایبریا در سراسر جهان مشتاقانه منتظر هستند تا دوباره کیت واکر را ملاقات کنند، اما به زمان بیشتری نیاز داریم تا تجربه‌ای لذت بخش را برای آنان تدارک ببینیم تا بتوانیم توقعات آن‌ها را از دنیای جذاب سایبریا به خوبی برآورده کنیم.

بازی ماجرایی سایبریا 3بنوا سوکال (Benoit Sokal)، خالق سری بازی‌های سایبریا نیز در این باره گفته:

من از اینکه سایبریا 3 تأخیر خورده متأسف هستم، چون دوست داشتیم تا به محض تکمیل خط داستانی بازی بتوانیم آن را منتشر کنیم، اما در عین حال به تصمیم Microïds هم احترام می‌گذارم زیرا هدف از به تعویق انداختن عرضه بازی، ارائه بهترین تجربه ممکن به هواداران سایبریا بوده است. ما حتی تصمیم گرفتیم تا میان پرده‌های بیشتری را نیز به این داستان جدید اضافه کنیم، محاوره‌های اختیاری بیشتری را در بازی بگنجانیم و به علاوه، چند زبان مختلف را هم به آن اضافه کنیم. بنابراین همان‌طور که می‌شود حدس زد به ثمر رساندن این امور حجم کار قابل توجهی را به تیم سازنده تحمیل می‌کند.

سایبریا 3 پس از گذشت 8 سال از عرضه نسخه دوم این سری، قرار است در سال 2017 برای کنسول‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود و هواداران پر و پا قرص این سری را که در طی این سال‌ها منتظر ساخت آن بودند، به مرادشان برساند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید