Jade Primo ایسر اولین موبایل جهان با پشتیبانی از کوانتینیوم ویندوز 10 معرفی شد

Jade Primo ایسر
Jade Primo ایسر

امروز در IFA 2015 برلین آلمان، ایسر Jade Primo را معرفی کرد، یک دیوایس که تمامی ویژگی های ویندوز 10 را در قالب یک تلفن همراه ارائه می کند. ایسر این تلفن را پاک پی سی صدا می کند، دیوایس هایی که زمانی برای خود از محبوبیت بالایی برخوردار بودند اما با آمدن گوشی های هوشمند امروزی از یادها رفتند. اما به نظر می رسد این گوشی ها بار دیگر می خواهند با قدرت ویندوز 10 زنده شوند و شروع کننده این اتفاق ایسر می باشد.

با Jade Primo کاربران می توانند از قابلیت فوق العاده کوانتینیوم ویندوز 10 استفاده کنند. این ویژگی در این تلفن همراه اجازه می دهد زمانی که گوشی به یک نمایشگر بزرگ متصل شد به یک پی سی کامل تبدیل شود و در حالت عادی یک تلفن همراه ایده آل و قدرتمند باشد.

Jade Primo با تراشه اسنپدراگونی که در قلب خود جای داده می تواند به راحتی اپلیکیشن های مدرن ویندوز 10( universal ) را در هر دو حالت تلفن همراه و پی سی اجرا کند و می توان به این گوشی موس و کیبرد نیز متصل کرد.

Jade Primo نمایشگر 5.5 اینچی 1080 امولد دارد و یه یک دوربین 21 مگاپیکسلی اصلی و 8 مگاپیکسلی ثانویه مجهز شده است. این مشخصات از این گوشی یک تلفن قدرتمند ویندوزی می سازد که مشابه آن وجود ندارد.

در حال حاظر قیمت و زمان ارائه این دیوایس مشخص نشده است، اما به محض رسیدن اطلاعات جدید آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.

phonearena