توسعه دهندگان بازی The Division از گیمرها کمک می‌گیرند

بعد از انتقادهای شدید به بازی The Division، حالا سازندگان آن قصد دارند بیشتر با مخاطبین خود در ارتباط بوده و بازی را بیشتر باب میل آنها بسازند. سازنده‌ی بازی The Division استودیوی بازی‌سازی Massive است که طبق خبر منتشر شده در حال کار بر روی به‌روزرسان نسخه 1.4 هستند که قرار است تغییرات بزرگی را همراه خود برای بازی The Division به ارمغان بیاورد.

اما این استدیو برای شنیدن صدای مخاطبین خود روشی دیگر و متفاوت از قبل را برگزیده است. دیگر لازم نیست بازیکن برای شنیده شدن نظرش در مورد بازی به انجمن‌های مربوطه رجوع کند بلکه این بار شرکت بازی سازی UbiSoft از گیمرها می‌خواهد به محل استدیو بازی رفته و نظرات خود را با تیم توسعه بازی مطرح کنند.

thedivision03از هم اکنون تمامی گیمرها می‌توانند فرم ثبت نام برای حضور در استدیو بازی سازی Massive را پر کنند. شرکت بازی سازی یوبی سافت تمام هزینه‌های سفر و اقامت در شهر مالمو سوئد، مقر استدیو بازی سازی Massive را پرداخت می‌کند و این سفر برای منتخبین هیچ هزینه‌ای را در بر نخواهد داشت.

خبر خوب این که یوبی سافت اعلام کرده که برای حضور در این استدیو لازم نیست گیمر مشهوری با یک کانال یوتیوب پرطرفدار باشید و هر کسی می‌تواند برای حضور در این استدیو بازی سازی شانس خود را امتحان کند.

بازی The Division بر روی سه پلتفرم ویندوز، پلی اسیشن 4 و Xbox One قابل دسترس است و در اکتبر (مهر) به‌روزرسانی جدید خود را دریافت خواهد کرد.