گوشی گوگل پیکسل ایکس ال از راه نرسیده به اتمام رسید!

گوگل پیکسل ایکس ال

با نزدیک شدن به پایان سال 2016 میلادی و فصل تعطیلات، مردم بسیاری از نقاط جهان خود را برای خریدهای سال نو آماده میکنند. در حالی که امسال گجت‌های جدید زیادی عرضه شده‌اند و کاربران در لیست ابزارهای مورد علاقه خود گزینه‌های متعددی را جای داده‌اند، اما به جرأت می‌توان گفت یکی از محبوب‌ترین گوشی‌های هوشمندی که به تازگی رونمایی شده، سری جدید پیسکل گوگل می‌باشد. با وجود اینکه این سری جدید فاصله نسبتاً زیادی با نکسوس‌های پیشین این شرکت دارد، اما نوع نگرش گوگل به آینده گوشی‌های هوشمند، چیزی است که کاربران زیادی را مجذوب پیسکل‌های جدید نموده است.

متاسفانه، اگر به دنبال خرید یکی از گوشی‌های جدید گوگل هستید، ما خبر بدی برای شما داریم. گوگل هزینه زیادی را صرف تبلیغات و بازاریابی گوشی‌های پیکسل نموده است و به نظر می‌رسد این هزینه‌ها کاملاً جواب داده و غول جستجوی اینترنت به خواسته اولیه خود در زمینه فروش این محصولات دست یافته است.

گوشی‌های پیکسلمدل‌های آبی رنگ هر دو گوشی پیکسل و پیکسل ایکس ال تنها چند دقیقه بعد از اینکه گوگل آن‌ها را برای فروش قرار داد، به اتمام رسیدند و در حال حاضر تحویل مدل 32 گیگابایتی پیکسل در رنگ‌های مشکی و نقره‌ای نیز 4 تا 5 هفته طول می‌کشد. خبر بدتر برای کسانی که قصد خرید این گوشی‌ها را دارند این که کلیه مدل‌های پیکسل ایکس ال به فروش رسیده و موجودی این گوشی کاملاً به پایان رسیده است. البته با توجه به اینکه گوشی‌های با صفحه نمایش بزرگ محبوب‌تر هستند، این مسئله چندان هم تعجب برانگیز نیست.

این طور که به نظر می‌رسد گوگل آغاز بسیار خوبی با گوشی‌های پیکسل خود داشته است و باید دید خریداران این محصولات تا چه حد از کیفیت آن‌ها راضی خواهند بود. البته با توجه به سابقه بسیار خوب گوگل می‌توان حدس زد که روند رو به رشد فروش و محبوبیت پیکسل‌های جدید کماکان ادامه داشته باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید