نسخه ویژه گلکسی اس 7 اج با تم بازی‌های المپیک در راه است

گلکسی اس 7 اج و المپیک ریو

چهار نسل قبل از گوشی‌های هوشمند فعلی یا بهتر است بگوییم چهار سال قبل! (چون تقریبا هر سال گوشی‌های هوشمند وارد نسل جدیدی می‌شوند)، کمپانی کره‌ای سامسونگ با عرضه نسخه محدودی از گلکسی اس 3 و همچنین گلکسی نوت، بازی‌های المپیک تابستانی لندن را جشن گرفت. دو سال بعد از آن نیز نسخه محدودی از گلکسی نوت 3 به مناسبت بازی‌های المپیک زمستانی سوچی، وارد بازار شد و حال با نزدیک شدن به بازی‌های المپیک 2016 برزیل، سامسونگ قصد دارد تا باز هم یک نسخه ویژه و محدود از سری گلکسی را رونمایی کند.

به نظر می‌رسد این گوشی هوشمند از لحاظ سخت‌افزاری کاملاً مشابه نسل جدید گوشی‌های گلکسی، یعنی گلکسی اس 7 اج باشد، اما از لحاظ ظاهری کاملا‌ با حال و هوای بازی‌های المپیک سازگاری خواهد داشت. رنگ‌های به کار رفته در طراحی این گوشی، با رنگ‌های حلقه‌های المپیک مطابقت دارد. رنگ‌ زرد در جلوی بدنه به کار رفته و رنگ‌های سبز و قرمز نیز در کناره‌های آن به چشم می‌خورند. به علاوه، رنگ آبی به کار رفته در پشت بدنه نیز جلوه خاصی به این گوشی هوشمند بخشیده است. رنگ بدنه این محصول نیز مشکی خواهد بود. همچنین انتظار می‌رود تا اپلیکیشن‌های ویژه بازی‌های المپیک نیز درون گوشی گنجانده شده باشد تا کاربر را از آخرین اطلاعات این رویداد ورزشی مهم آگاه سازد.

نسخه ویژه گلکسی اس 7 اج با تم بازی‌های المپیکشایان ذکر است که وجود نسخه ویژه المپیک گلکسی اس 7 اج هنوز به صورت رسمی تایید نشده است، اما به نظر می‌رسد به زودی شاهد رونمایی از آن خواهیم بود. احتمالا‌ سامسونگ منتظر گرم شدن بازار خبرهای مربوط به بازی‌های المپیک در رسانه‌هاست تا تبلیغات خود برای این گوشی‌ هوشمند را آغاز نماید.

بازی‌های المپیک تابستانی 2016 از روز پنجم اوت (15 مرداد) در شهر ریو دو ژانیرو در کشور برزیل آغاز خواهد شد و به احتمال فراوان، تاریخ رونمایی از گوشی‌ مذکور نیز در همان حول و حوش خواهد بود (احتمالا این تاریخ کمی زودتر از شروع بازی‌ها خواهد بود به نحوی که در زمان روشن شدن مشعل المپیک، این گوشی‌ هوشمند در دسترس خریداران قرار گرفته باشد).

هنوز قیمت این گوشی هوشمند ویژه، اعلام نشده است اما احتمالاً مانند سایر گوشی‌های ویژه و مناسبتی سامسونگ، از قیمت بالایی برخوردار خواهد بود.