رونمایی از کامپیوتر All-in-One منحنی مخصوص گیمینگ اوریجین [CES 2016]

اوریجین Omni

کامپیوتر All-in-One جدید کمپانی اوریجین، یکی از پرقدرت ترین All-in-One های منحنی موجود در جهان می‌باشد که تا به حال عرضه شده است. بدون شک با نخستین نگاه به این محصول قدرتمند، از چگونگی آتش نگرفتن این همه سخت افزار در یک لایه بسیار نازک مانیتور تعجب خواهید کرد.

تا قبل از عرضه کامپیوتر جدید اوریجین، قدرتمندترین All-in-One مخصوص گیمینگ جهان مجهز به کارت گرافیک GeForce GTX 960 بوده است و این در حالیست که، کامپیوتر All-in One مدل Omni مجهز به یک کارت گرافیک 12 گیگابایتی دارای مایع خنک کننده GeForce Titan X و پردازنده 8 هسته ای مدل Core i7-59660X به همراه یک مانیتور منحنی 34 اینچی می‌باشد که بدون شک خود را تا به این لحظه بی رقیب خواهد دید.
صفحه نمایش QHD منحنی این محصول نیز دارای ابعاد 21:9 بوده و  نهایت رزولوشن 3440 در 1440 پیکسل را با بهترین کیفیت به نمایش می‌گذارد. همچنین این محصول
قابلیت پشتیبانی از رم‌های DDR4 تا سقف 32 گیگابایت را به راحتی در خود جای داده است.

هرچند که Omni نسبت به سایر کامپیوترهای All-in-One از ضخامت بیشتری برخوردار است، اما این بیشتر بودن به معنای آن نیست که کالاً قابل لمس باشد.

فضای پشتی صفحه نمایش Omni دارای یک درپوش شفاف می‌باشد که به کاربران اجازه این را خواهد داد تا تمامی قطعات Omni را به خوبی مشاهده نمایند.

در حال حاضر کمپانی اوریجین قیمت دقیقی را برای کامپیوتر All-in-One مدل Omni مشخص ننموده و به نظر می‌رسد که قیمت پیشنهادی آن فراتر از نمونه‌های مشابه ساخته شده توسط کمپانی Maingear باشد.