با این اپلیکیشن سرعت تایپ خود را به چالش بکشید

اپلیکیشن اندرویدی Typist تست سرعت تایپ

تا به حال بدین قضیه فکر کرده‌اید که سرعت تایپ کلمات شما بر روی کیبورد گوشی چقدر است؟ اگر شما هم جزو آن دسته افراد مشتاق به تایپ هستید، شانس این را می‌توانید داشته باشید که برخی از مهارت‌های سریع تایپ کردن را بهبود بخشیده تا شاید در یک مسابقه تایپ بر دوستان خود پیروز شوید!

اپلیکیشن اندرویدی Typist نیز دقیقاً یکی از این دست برنامه‌های تقویتی خواهد بود که امروز قصد داریم بیشتر با آن آشنا شویم. این اپلیکیشن همراه با آزمون‌های انتخاب شده مناسب به شما اجازه خواهد داد تا سرعت تایپ خود را به چالش کشیده و در هر دقیقه نرخ تایپ خود را محاسبه کنید. بدون شک یک تست 1 دقیقه‌ای می‌تواند به صورت پیشفرض برای سنجیدن سرعت تایپ شما گزینه ایده آلی باشید اما اگر می‌خواهید به عمق بیشتری از مهارت‌های تایپ کردن دستیابید، قادر خواهید بود آزمون‌هایی با بازه زمانی طولانی‌تر را نیز در این برنامه تنظیم و به اجرا درآورید.

اپلیکیشن اندرویدی Typist تست سرعت تایپالبته که سرعت تایپ بستگی زیادی به اینکه چه کیبوردی بر روی دیوایس شما نصب است خواهد داشت. همچنین باید به اندازه کیبورد نیز اشاره کرد که می‌تواند متناسب بودن آن در سرعت تایپ شما تأثیر به سزایی را داشته باشد.

شما می‌توانید با استفاده از این اپلیکیشن علاوه بر سنجیدن میزان سرعت تایپ خود، آن را با سایر شرکت کنندگان در این آزمون‌ها مقایسه کرده و با آن‌ها به رقابت بپردازید. به عنوان مثال ما پس از چند بار تلاش با این اپلیکیشن موفق به تایپ 43 کلمه در یک دقیقه شدیم. شما چه نمره‌ای را می‌توانید به دست آورید؟در رده نخست افراد شرکت کننده در این آزمون‌ها نمره 200 کلمه در هر دقیقه به ثبت رسیده که بدون شک می‌تواند سرعت بسیار بالایی برای تایپ کردن باشد. بدون شک برای به دست آوردن امتیازی بیش از 100 کلمه در هر دقیقه شما نه تنها نیازمند هزاران بار شرکت در آزمون‌ها هستید؛ بلکه وجود یک کیبورد فیزیکی نیز به نظر لازم می‌رسد.

در هر صورت با کیبورد فیزیکی و یا بدون آن شما می‌توانید اپلیکیشن تایپیست را از لینک زیر دانلود کنید و به خوبی به سرعت تایپ خود بهبود ببخشید.

دانلود اپلیکیشن اندرویدی Typist از گوگل پلی

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید