انتشار رندرهای جدید از سونی ایکسپریا XR

انتشار رندرهای جدید از سونی ایکسپریا XR

تنها چندی پس از معرفی خانواده Xperia X  و Xperia E5 (که ما واقعاً  آن را دوست داریم)، به نظر می‌رسد سونی در حال آماده شدن برای معرفی یک گوشی هوشمند با نام تجاری جدید در سال 2016 است. احتمالا نامی که سونی برای Xperia F8331 در نظر گرفته است Xperia XR باشد. اما تا قبل از اعلام رسمی نام تجاری واقعی این محصول، به لطف تصاویر منتشر شده توسط @OnLeaks می‌توانیم یک نگاه کامل به طراحی این گوشی جدید داشت باشیم.

بر اساس این گزارش، ابعاد گوشی جدید سونی برابر 146.4X71.9X8.1 میلی‌متر خواهد بود، بنابراین ابعاد ایکسپریا XR کمی بزرگ‌تر از ایکسپریا X و X پرفمنس است، اما به طور قطع این گوشی از یک صفحه نمایش 5 اینچی (احتمالا با کیفیت 1080p) بهره خواهد گرفت. ما اطلاعات زیادی از این گوشی هوشمند جدید نداریم اما با توجه به رندرهای منتشر شده می‌توان از حضور یک دوربین در جلو، یک دوربین همراه با دو فلاش LED در عقب و پورت USB Type-C در لبه پایینی اطمینان داشت. شایعات قبلی پیرامون این گوشی خبر از امکان فیلم برداری با رزولوشن 4K با هر دو دوربین جلو و عقب می‌دهند، ویژگی جالبی که در هیچ گوشی دیگری پیش از اکسپریا XR ندیده‌ایم.

Alleged-Sony-Xperia-XR-renders (1)اگر این محصول با نام ایکسپریا XR معرفی شود، خودبه‌خود با توجه به نام و طراحی مشابه در خانواده سری ایکسپریا ایکس قرار خواهد گرفت. البته Xperia XR در طراحی اندکی متفاوت از برادران خود بوده و دارای لبه‌های تیز تر و همچنین طراحی نسبتا بهتر در سطح پشتی خود است.

شرکت سونی در 11 شهریور (1 سپتامبر) میزبان یک کنفرانس مطبوعاتی در نمایشگاه IFA 2016 خواهد بود که احتمالا در همین تاریخ از گوشی هوشمند ایکسپریا XR نیز رونمایی شود. آیا شما از طراحی گوشی آینده سونی هیجان زده شده‌اید؟