سگی که صاحب هشت گوشی آیفون 7 است!

سگ صاحب آیفون 7

آیا خرید گوشی هوشمند آیفون 7 یکی از آرزوهای شماست ولی توان تأمین هزینه خرید آن را ندارید؟ شاید شما هم مانند بسیاری از کاربران دیگر در سراسر دنیا، اولویت‌هایی که در زندگی دارید و خرج و مخارج بالای روزمره به سختی این امکان را به شما می‌دهد تا به خرید پرچمدار جدید اپل فکر کنید. اگر این طور است پس حتماً با شنیدن این خبر حس حسادتتان برانگیخته خواهد شد. خبر هم این است که پسر یکی از میلیاردرهای چینی برای سگ اسکیموی خود هشت گوشی آیفون 7 خریده است! البته نمی‌دانیم این سگ دقیقاً چه استفاده‌ای از این گوشی‌ها خواهد کرد.

وانگ سیکنگ (Wang Sicong) که پسر یک میلیاردر چینی با نام وانگ جیانلین (Wang Jianlin) است، به تازگی تصویری از سگ اسکیموی خود با نام کوکو (Coco) در اکانت ویبوی این سگ منتشر کرده است که حیوان مذکور را با هشت گوشی آیفون 7 در اطراف آن نشان می‌دهد (Weibo یک شبکه اجتماعی چینی است). این گوشی‌های آیفون نیز در رنگ‌های مشکی و طلایی هستند.

به گزارش CNN، عنوانی که بر روی این پست قرار گرفته به این مضمون است: “من از این همه پست‌هایی که برای خودنمایی در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شوند، سر در نمی‌آورم. موضوع چیست؟ من را به این کار مجبور نکنید.” (دقت داشته باشید که در واقع این کری خوانی از زبان سگ و خطاب به کسانی که برای داشتن گوشی جدید اپل فخر فروشی می‌کنند، نوشته شده است).

سگ صاحب اپل واچالبته این اولین باری نیست که وانگ سیکنگ چنین ولخرجی‌هایی برای سگ خود می‌کند. پیش از این و زمانی که اپل ساعت هوشمند خود را به بازار عرضه کرده بود، او دو مدل ویژه و گران‌قیمت از این ساعت‌های هوشمند را برای سگ خود تهیه کرده و بر روی هر یک از پنجه‌های دست او یکی از آن‌ها را بسته بود. شایان ذکر است که هر کدام از این ساعت‌ها به تنهایی قیمتی حدود 12000 دلار دارند.

وانگ سیکنگ در کشور چین اغلب با عنوان “ثروتمندترین پسر چین” نام برده می‌شود و پدر او رئیس گروه تجاری دالیان واندا (Dalian Wanda Group) است که بزرگ‌ترین شرکت توسعه املاک و مستغلات در کشور چین محسوب می‌شود.

1 دیدگاه

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید