مانیتور 42.5 اینچی ال جی معرفی شد؛ نمایش 4 خروجی تصویر به صورت همزمان!

مانیتور 42.5 اینچی ال جی

اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که همواره دو یا چند مانیتور روی میز کار خود دارند، محصول جدید ال جی کاملاً مطابق میل شما طراحی شده است.

بر اساس گزارش AnandTech، یک بیانیه مطبوعاتی جدید در وب سایت ژاپنی ال جی منتشر شده که حکایت از عرضه مانیتوری عظیم توسط این کمپانی کره‌ای دارد. این طور که گفته شده، مانیتور بزرگ ال جی می‌تواند تا چهار خروجی تصویر را به صورت همزمان پشتیبانی کرده و نمایش دهد.

مانیتور 4K مذکور که با نام LG 43UD79-B معرفی شده است، دارای اندازه‌ای 42.5 اینچی بوده و حتی از بسیاری از تلویزیون‌های موجود در بازار نیز بزرگ‌تر است! بد نیست بدانید که ال جی قبلاً نیز سابقه ساخت مانیتوری بزرگ در اندازه 38 اینچی را داشته است؛ مانیتوری که شرکت کره‌ای در آن زمان لقب بزرگ‌ترین مانیتور جهان را به آن داده بود.

در مانیتور جدید ال جی می‌توان چندین تصویر را از ورودی‌های مختلف دریافت کرده و به صورت همزمان نمایش داد که حالت تصویر در تصویر، یکی از چندین حالت آن خواهد بود.

تنظیمات مانیتور 42.5 اینچی ال جی

این نمایشگر از دو پورت HDMI 2.0، دو پروت HDMI 1.4، یک پورت USB Type-C و یک پورت DisplayPort 1.2 برخوردار می‌باشد. همچنین قابلیت Dual Controller به این مانیتور امکان می‌دهد تا به صورت همزمان به دو رایانه مجزا متصل شده و تصاویر خروجی آن‌ها را نمایش دهد.

مانیتور بزرگ ال جی دارای برخی قابلیت‌های مخصوص گیمرها نیز می‌باشد که از جمله آن‌ها می‌توان به حالت Game Mode و تثبیت کننده رنگ مشکی اشاره کرد. البته با توجه به نرخ تجدید 60 هرتزی این محصول، به نظر نمی‌رسد بتواند موفقیت چندانی در جلب نظر گیمرهای حرفه‌ای، کسب کند. اما مطمئناً برای کسانی که نیاز به استفاده همزمان از چندین مانیتور دارند، محصول جدید ال جی می‌تواند یک راه حل عالی برای حذف مانیتورهای اضافی و مرتب کردن میز کار باشد.

در انتها شایان ذکر است که پیش سفارش این مانیتور در حال حاضر از طریق خرده فروشی‌ها با قیمت 697 در جریان بوده و از 9 مه (19 اردیبهشت) نیز عرضه آن به بازار آغاز خواهد شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید