پرچم‌دار جدید گوشی‌های سونی احتمالاً اوایل شهریور معرفی خواهد شد + تصاویر

شرکت ژاپنی سونی این هفته رسماً تأیید کرد که در تاریخ 1 سپتامبر (11 شهریور) میزبان یک کنفرانس خبری در نمایشگاه IFA 2016 شهر برلین است. در حالی که ژاپنی‌ها مشخص نکرده‌اند که در آن تاریخ از چه محصولی رونمایی خواهند کرد ما بر این باوریم که شانس معرفی شدن یک پرچم‌دار جدید از سری گوشی‌های سونی در این روز زیاد است. علاوه بر آن تصاویری از این محصول نیز به انتشار رسیده است که می‌تواند این احتمال را قوی‌تر کند.

تلفنی که هنوز با نام Xperia F8331 (تنها این مدل دیده شده است) آن را می‌شناسیم، به نظر می‌رسد که پرچم‌دار جدید تلفن‌های هوشمند سونی است که با طراحی جدیدی نونوار شده است. اگر کمی به تصاویر زیر دقت کنید درمیابید که شکل ظاهری این محصول چیزی بین گوشی‌های خانواده ایکس و خانواده زد تلفن‌های سونی است. به نقل از شایعات اخیر، دوربین پشتی و جلویی این دستگاه توانایی ضبط ویدیوهایی با رزولوشن 4K را خواهد داشت و از این حیث می‌تواند نخستین تلفن هوشمند این چنینی در دنیا لقب گیرد. یک پورت USB نوع C و به احتمال خیلی زیاد صفحه نمایش 1080p نیز می‌تواند در این محصول دیده شود. البته تا بدین لحظه هیچ اطلاعاتی از پردازنده، حافظه و باتری تلفن هوشمند معرفی نشده سونی به بیرون درز پیدا نکرده است.

طی سالیان اخیر سونی نشان داده که برای نمایشگاه IFA به عنوان بزرگ‌ترین شو لوازم الکتریکی در دنیا احترام خاصی قائل است و همواره سعی می‌کند پرچم‌داران خود را حین برگزاری این مراسم رونمایی کند. اگر به خاطر داشته باشید این شرکت ژاپنی از پرچم‌دار سال گذشته خود در 2 سپتامبر و در این مراسم رونمایی کرده بود. به هر حال هیچ چیز قطعی نیست و این‌ها تنها حدس و گمانه زنی‌هایی است که می‌توانیم تا برگزاری این مراسم داشته باشیم. دیجی رو تازه‌ترین اخبار و رویداد‌های بزرگ جهان را پوشش خبری خواهد داد. بنابراین علاقه‌مندان به تکنولوژی می‌توانند به تازه‌ترین اخبار مربوط به نمایشگاه IFA 2016 در شهریور ماه سال جاری دست پیدا کنند.