دوربین جدید Tikee بهترین گزینه برای فیلمبرداری تایم لپس

دوربین Tikee تایم لپس

Tikee نام یک دوربین فیلم برداری جدید می‌باشد که با کیفیت بالا و کارایی آسان گزینه بسیار مناسبی برای گرفتن فیلم‌های تایم لپس یا همان زمان گریز است.
این دوربین مجهز به دو لنز باکیفیت و مجزا می باشد که می تواند از ۲ زاویه فیلم برداری کند همچنین با وجود یک باتری قوی و استفاده از پنل های خورشیدی ، دیگر معضلی به نام منبع تغذیه نخواهید داشت.
همچنین باید گفت که این دوربین دارای استاندارد IP54 (دوام بالای محصولات) می‌باشد.

دوربین Tikee تایم لپس

دوربین Tikee با دوام بالای خود می‌تواند یک مدت بسیار طولانی تری را نسبت به دوربین های DSLR به فیلم برداری بپردازد.
از دیگر ویژگی های این دوربین قدرتمند می‌توان به تنظیم دوربین از طریق اسمارت فون خود و همچنین سیستم ضد سرقت موجود در آن اشاره کرد. در واقع اگر دوربین شما جابه‌جا شود،  سیستم ضد سرقت آن هشداری را با استفاده از Wifi و GPS به صاحب دوربین ارسال می‌نماید.

در این دوربین از لنزهای ۲گانه ای با دیافراگم ۲٫۸ و سنسورهایی ۱۰ مگاپیکسلی جهت تولید تصاویری با قدرت ۱۶ مگاپیکسل استفاده شده است.
علاوه برای این، Tikee از یک اپلیکیشن وب برای تولید ویدئوهای مرور زمان از شات‌های تصویر استفاده می‌شود که می‌توان این فایل ها را  در رزولوشن فول Full HD 1080p  و با سرعت ۳۰fps  به اشتراک قرار داد. این تنظیمات همچنین امکان ایجاد چندین ویدئوی مرور زمان را با استفاده از یک مجموعه عکس می‌دهد و امکان تغییر مقیاس‌های زمانی، اعمال فیلترها و افزودن افکت‌هایی نیز وجود دارد.

دوربین Tikee تایم لپس

دوربین Tikee در ابعادی معادل ۱۸x18x6 سانتیمتر و با وزنی ۸۰۰ گرمی طراحی شده است.
این دوربین از ماه آینده در ابتدا به صورت اینترنتی فروخته خواهد شد و پس از چندی تولید انبوه خواهد شد.