بهترین بازی‌های ترسناک اندروید سال 2017 [اردیبهشت 96]

بهترین بازی‌های ترسناک اندروید سال 2017 [اردیبهشت 96]

چند سال پیش بازی‌های ژانر ترسناک خوب نبودند. البته بازی‌های جالب معدودی وجود داشت. گرچه بعد از آن‌ها کیفیت بازی‌ها سریعاً افت کرد. در دو سال گذشته شاهد جان گرفتن دوباره‌ی بازی‌های ترسناک اندروید بوده‌ایم. رسیدن واقعیت مجازی هم علاقه‌مندی به این سبک را به حداکثر رساند. اکنون بازی‌های بهتری در ژانر ترسناک وجود دارند. از همین رو در این مقاله بهترین بازی‌های رایگان ترسناک برای اندروید را به شما معرفی می‌کنیم. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

Dead Effect 2

رایگان همراه با خرید درون برنامه‌ای

Dead Effect 2 یک بازی تیراندازی علمی تخیلی ترسناک است. شما نقش یکی از سه کاراکتر را بازی می‌کنید. هدف شما لول آپ شدن، یافتن سلاح‌های جدید، و شکست دادن آدم بدها است.این بازی یک عالمه آدم بد بیگانه، کلی راهروی تاریک و 20 ساعت قسمت مرحله‌ای برای بازی کردن دارد. گرافیک‌ به خودی خودش کاملاً خوب است. اگرچه اگر از دستگاه دارای Nvidia Shield استفاده می‌کنید بهتر هم می‌شود. این بازی شباهتی به به بازی‌های معمول ترسناک ندارد، اما تقریباً به بازی‌های تیراندازی ترسناک موبایل شبیه است.

دانلود از گوگل پلی

 

Distraint

رایگان / 1.49 دلار

Distraint ازجمله بازی‌های ترسناک جدیدتر است. گرافیک این بازی با دست کشیده شده و روایتی ساده دارد. نحوه کنترل در بازی خیلی ساده است و باید قادر باشید به‌سرعت آن را یاد بگیرید. این بازی معمولاً روی عناصر کلاسیک بازی‌های ترسناک مثل پرش‌های ترسناک تکیه نمی‌کند. بجای آن سعی می‌کند با روایت داستانی خود شما را وحشت‌زده کند. در حقیقت این بازی خود را یک بازی روانشناسی ترسناک معرفی می‌کند. کمی کوتاه است و باید در چند ساعت بازی را تمام کنید. این بازی سرگرم‌کننده است و می‌توانید قبل از خریدن، آن را به‌صورت رایگان دانلود و بازی کنید.

دانلود از گوگل پلی

 

Into the Dead

رایگان همراه با خرید درون برنامه‌ای

Into the Dead مدتی است که عرضه‌شده و یکی از بهترین بازی‌های ترسناک است. این بازی یک دوندگی بی‌پایان است و موظفید از دست زامبی‌ها تا بی‌نهایت فرار کنید. شما اسلحه و وسایلی دیگری برای کمک خواهید یافت. این یک بازی بشدت طاقت‌فرسا است چون هیچ‌وقت تمام نمی‌شود. خیلی ساده باید تا جای ممکن بدون اینکه بمیرید بدوید. وظایف ثانویه‌ای هم برای انجام دادن وجود دارد. این بازی برای مدت زیادی شما را سرگرم می‌کند.

دانلود از گوگل پلی

 

Limbo

رایگان / 4.99 دلار

Limbo یکی از بهترین بازی‌های ترسناک اخیر است. شما نقش پسری را که دنبال خواهر گمشده‌‌اش می‌گردد بازی می‌کنید. گرافیک این بازی تک‌رنگ و مینیمالیستی است. شما معماهایی را برای پیش رفتن در بازی حل می‌کنید. این بازی جو ترسناکی دارد. تله‌ها و آدم بدهای زیادی وجود دارند که باید از آن‌ها دوری‌کنید. این بازی همچنین دارای ذخیره خودکار (auto-save)، دست آورد‌ها (Achievements)  و چیزهای دیگر است. درباره تنها ضعف آن بگویم که بعضی باور دارند که بازی کمی کوتاه است. این بازی برای تمام شدن باید فقط چند ساعت از زمان شما را بگیرد ولی بااین‌وجود واقعاً خوب است.

دانلود از گوگلپلی

 

مجموعه‌ی The Walking Dead از Telltale

رایگان / 4.99 دلار همراه با خرید درون برنامه‌ای

The Walking Deadیک سری از بازی‌های ترسناک محصول Telltale Games است. این سری بازی‌ها بر اساس کامیک بوک و سریال تلویزیونی محبوبی با همین نام ساخته‌شده است. در هر بازی، شما پنج قسمت از خط داستانی را بازی می‌کنید و باید تلاش کنید از دست زامبی‌ها، آدم‌های دیوانه و موانع دیگر جان سالم به در ببرید. مجموعاً 4 بازی در این مجموعه وجود دارد. همه‌ی آن‌ها دارای عناصر ماجراجویی، معما، اشیای مخفی و چیزهای دیگر هستند. این بازی‌ها می‌توانند گاهی به طرز دلپسندی ترسناک باشند، اما بیشتر فقط سرگرم‌کننده است. با دانلود هرکدام از آن‌ها فصل اول بازی را می‌توانید بازی کنید. برای بازی کردن چهار فصل باقی‌مانده باید بازی را با خرید درون برنامه‌ای بخرید.

دانلود از گوگل پلی

 

Unkilled

رایگان همراه با خرید درون برنامه‌ای

Unkilled میان بهترین بازی‌های تیراندازی اول‌شخص ترسناک موبایل قرار دارد. این یک بازی تیراندازی به زامبی‌ها همراه با کلی کارهای دیگر است. شما بیش از 150 مأموریت برای انجام دادن و یک عالمه آدم بد برای کشتن و حتی مالتی پلیر آنلاین خواهید داشت. گرافیک نیز کاملاً خوب است. سازندگان سخت تلاش کرده‌اند تا مطمئن شوند جزئیات زیادی در بازی قرار بگیرد.

دانلود گوگل پلی

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید