سیم کارت گردشگر همراه اول رونمایی شد

سیم کارت گردشگر همراه اول
سیم کارت گردشگر همراه اول

در رویداد گرامیداشت روز جهانی گردشگری و با حضور جمعی از مدیران دولتی، همراه اول سیم کارت گردشگر را رونمایی کرد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مراسم بزرگداشت روز جهانی گردشگری با حمایت اپراتور اول و با حضور چند تن از مدیران ارشد دولتی و مدیرعامل همراه اول در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد.

در این مراسم که با شعار «هر گردشگر، یک فرصت» برگزار شد، مهندس صدوقی ضمن بیان ظرفیت ها و پتانسیل های اپراتور اول در پاسخگویی به نیازهای گردشگران، گفت:

بنا به توافق راهبردی که بین اپراتور اول و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری انجام شد، سیم کارتی با عنوان «سیم کارت گردشگر» برای رفاه حال گردشگران و پاسخگویی به نیازهای آنان طراحی شد.

مدیرعامل همراه اول در ادامه با اشاره به مزیت های سیم کارت گردشگر برای گردشگران تصریح کرد:

برای طراحی این سیم کارت از تجربه موفق اپراتورهای برتر دنیا استفاده شده است، به همین خاطر بسیاری از کسب و کارهای حوزه گردشگری می توانند از طریق این سیم کارت خدمات لازم و شایان توجهی را به گردشگران ارائه دهند.

وی خاطرنشان کرد:

هم اکنون مرکز تماس همراه اول توانایی پاسخگویی روزانه ۸۰۰ هزار تماس را دارد که با توجه به اجرایی شدن طرح سیم کارت گردشگری، پیش بینی می شود این میزان در آینده افزایش یابد.

مراکز تماس همراه اول برای این سیم کارت ها قابلیت پاسخگویی به دو زبان خارجی عربی و انگلیسی در ۸ استان توریست پذیر ایران را فراهم کرده است.

همچنین وی ضمن اعلام آمادگی همراه اول برای ارایه خدمات بیشتر به گردشگران گفت:

امید است که بتوان در برنامه های آتی این اپراتور با تمرکز بیشتر روی خدمات دهی به گردشگران، همراه خوبی برای آن ها در تجربه لذت از سفرهایشان باشیم.

در پایان این مراسم با حضور رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و مدیرعامل اپراتور همراه اول، از سیم کارت گردشگری رونمایی شد.