فعالیت توییتر در سال 2017 متوقف نمی‌شود

فعالیت توییتر در سال 2017 متوقف نمی‌شود

پیش از این شایعاتی منتشر شده بود مبنی بر اینکه فعالیت توییتر در سال 2017 متوقف خواهد شد. اکنون نیازی نیست نگران شوید و به فکر پیدا کردن یک شبکه اجتماعی جدید برای بیان نقطه نظرات خود باشید چراکه قرار نیست فعالیت توییتر متوقف شود و این کمپانی شایعات را تکذیب و آن‌ها را بی اساس خوانده است.

در همین رابطه یکی از سخنگویان توییتر در مصاحبه‌ای با رویترز گفت:«شایعات ادعا شده مطلقاً صحت ندارند.» با وجود اینکه مشخص نیست این شایعه از کجا به وجود آمده اما هشتگ #SaveTwitter در این مدت به یکی از پرکاربردترین هشتگ های توییتر تبدیل شد و بیش از 100 هزار بار مورد استفاده قرار گرفته است.

برخی معتقدند منشأ این شایعه از طرف یک کاربر خاص است که عملکرد توییتر در مقابله با مزاحمت‌های آنلاین را تأسف آمیز می‌دانسته است. با این حال که ترول ها و مزاحمت‌های اینترنتی بخشی از شبکه‌های اجتماعی‌اند اما پلتفرم‌ها وظیفه دارند به سرعت با آن‌ها مقابله و از بروز اینگونه مسائل جلوگیری کنند.
توییتر پیش از این نیز چندین بار به دلیل عدم مقابله مناسب با اینگونه مسائل در کانون توجه قرار گرفته بود با این حال در طی ماه‌های گذشته این شبکه اجتماعی از افزایش تلاش‌های خود در جهت پاکسازی توییتر از حساب‌های کاربری‌ای که به آزار و مزاحمت سایر کاربران مشغولند، خبر داد.