توییتر ضبط و ارسال ویدیو از طریق پیام مستقیم را ممکن ساخت

توییتر

توییتر به عنوان یکی از بزرگترین شبکه‌های اجتماعی همواره در تلاش بوده تا همگام با رقیبانی نظیر فیسبوک به سمت استفاده آسان تر کاربران گام بردارد. از این رو همواره شاهد خبر‌هایی از اضافه شدن ویژگی‌های جدید به این سرویس می‌باشیم که کم و بیش اعلام می‌شوند.

در تازه ترین این ویژگی‌ها کمپانی توییتر کاربرانش را قادر ساخته است تا بتوانند از طریق پیام‌های مستقیم یا Direct Message ویدیو‌ها را ضبط و یا ارسال نمایند. ویژگی جدید توییتر از امروز بر روی نسخه اندروید و آی او اس اپلیکیشن اختصاصی اش موجود خواهد بود. علاوه بر آن کاربران از طریق وبسایت خود توییتر نیز می‌توانند ویدیو‌ها را ارسال نمایند اما نمی‌توانند به ضبط ویدیو بپردازند.

این اتفاق بعد از خبری می‌آید که اعلام شده بود توییتر یک دکمه جستجوی فایل‌های GIF را برای کاربرانش قرار داده تا بتوانند کاربرانش در هنگام ارسال یک توییت از طریق اپلیکیشن اندروید، آی او اس و وبسایت توییتر یک فایل GIF نیز ارسال نمایند. این کمپانی همواره به دنبال تغییرات جدیدی نیز در سطح پلتفرم شبکه اجتماعی خودش است تا بتواند در چالش جذب مخاطب با رقیبان بزرگ خود نظیر فیسبوک و گوگل پلاس موفق ظاهر شود.