رندرهای جدیدی از آیفون ۸ با قاب شیشه‌ای و دوربین دوگانه عمودی منتشر شد!

به نظر می‌رسد آیفون 8 از نظر طراحی بیشترین تغییر را نسبت به نسل‌های قبلی خود داشته باشد. هر روز جزییات بیشتری از این گوشی منتشر می‌شود که برخی مشخصات آن را افشا می‌کند.

رندرهای جدید آیفون 8 توسط وبسایت Endgadget طراحی شده اند. این سایت تصاویر را از یک فایل CAD بسیار دقیق که از شاسی آیفون 8 الهام گرفته، ساخته است.

خبر خوب این است که اپل تصمیم به افزایش اندازه صفحه نمایش گوشی‌های آیفون خود گرفته. صفحه نمایش آیفون عادی از 4.7 به 5 اینچ و صفحه نمایش آیفون پلاس هم از 5 به 5.5 اینچ افزایش می‌یابد. این دو مدل به احتمال بسیار زیاد طراحی کاملا متفاوتی نسبت‌ به آیفون‌های قبلی دارند.

تغییر مهمی که در این تصاویر می‌بینیم استفاده از دوربین دوگانه عمودی به جای استفاده از دوربین دوگانه افقی است. آیفون 7 پلاس با دوربین دوگانه افقی عرضه شده بود در حالی که آیفون 7 از دوربین تکی بهره می‌بُرد.

این رندرها همچنین تایید می‌کنند که اپل در آیفون جدید خود از طراحی شیشه‌ای استفاده کرده، به این معنی که برخلاف آیفون‌های قبلی، در آیفون 8 شاهد قاب پشتی شیشه‌ای خواهیم بود. همچنین احتمالا سنسور اثرانگشت نیز به جایی در زیر صفحه نمایش منتقل خواهد شد.

برای پیگیری اخبار بیشتر راجع به آیفون 8 با دیجی‌رو همراه باشید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید