یوبی‎سافت هواداران کنسول نینتندو NX را غافلگیر خواهد کرد

تاکنون اطلاعاتی درباره نسل جدید کنسول بازی نینتندو به طور رسمی منتشر نشده است اما به نظر می‎رسد توسعه‎دهندگان حتی قبل از عرضه آن حساب ویژه‎ای بر روی این کنسول باز کرده اند. برای مثال توسعه‎دهندگان سری محبوب Witcher نینتندو NX را خارق‎العاده می‎دانند و اعتقاد دارند این محصول بسیاری از گیمرهای معمولی را به سوی خود جذب خواهد کرد.

چندی قبل شرکت یوبی‎سافت اعلام کرد در حال توسعه عنوان Just Dance برای نینتندو NX است. اما به نظر می‎رسد این بازی‎ساز بزرگ برنامه‎های بیشتری برای توسعه عناوین خود بر روی کنسول جدید نینتندو دارد. Alain Corre یکی از مدیران اجرایی یوبی‎سافت در مصاحبه‎ای اشاره کرده است که این شرکت سورپرایزهایی را برای NX در نظر گرفته که به زودی آن‎ها را اعلام خواهد کرد. او اعتقاد دارد نینتندو می‎تواند طیف وسیعی از هواداران و خانواده‎ها را به سوی خود جلب کند.

nintendo-nxالبته اطلاعات چندانی از کنسول NX منتشر نشده است و به همین دلیل نمی‎دانیم توسعه‎دهندگان به چه دلیل از این محصول شگفت‎زده شده اند. هفته گذشته سایت Eurogamer در گزارشی اعلام کرد که NX یک کنسول دستی خواهد بود که با اتصال به داک مخصوص می‎تواند نقش یک کنسول خانگی را ایفا کند. طبق شایعات دیگری این دستگاه مبتنی بر پردازنده تگرا ساخت Nvidia خواهد بود. انتظار می‎رود به زودی مشخصات این محصول به صورت رسمی اعلام شود.

1 دیدگاه

  1. من میخوام فعلا wii u بخرم عناوین انحصاریشو بازی کنم مثل بایونتا ۲ و …………….
    بنظرتون ارزش داره بخرم؟ بعد از اومن nx این wii u ساپورت میشه؟

Comments are closed.