UMi یک محافظ دوگانه صفحه نمایش معرفی کرد

UMi یک محافظ دوگانه صفحه نمایش معرفی کرد

یکی از مشکلات اصلی کاربران تلفن‌های همراه هوشمند، محافظت از صفحه نمایش آنها است. صفحه نمایش گوشی‌ها به صورت مداوم تحت شکنجه، فشار و لمس انگشتان ما هستند و ممکن است ساعت‌های متمادی زیر ضربات انگشتان ما قرار بگیرند. بیشتر گوشی‌های هوشمند نیز به دلیل جنس بدنه تمایل بسیار زیادی برای لغزیدن از دست و افتادن دارند که ممکن است گوشی و به خصوص از ناحیه صفحه نمایش آسیب جدی ببیند. UMI شرکتی است که به بیشتر در رده مقرون به صرفه‌های بازار گوشی‌های هوشمند فعالیت دارد و قیمت گذاری مدل‌های مختلف آن به نحوی است که نیازی به خالی کردن جیب‌هایتان برای داشتن آخرین تکنولوژی‌های روز نیست. UMI یک فناوری محافظتی دو لایه برای صفحه نمایش و گوشی با نام اختصاری DG معرفی کرده است که می‌تواند از صفحه نمایش و خود گوشی به خوبی مراقبت کند.

3E7430B0@D125BF29.F7707F57-768x512

تکنولوژی DG یک فناوری ترکیبی از نوار فومی روکشدار 3M™ دوگانه و یک شیشه 2.5D دوگانه سفارشی سازی شده است. تا این لحظه می‌توان این تکنولوژی را به عنوان بهتری راه حل برای افزایش مقاومت صفحه نمایش گوشی دانست که در کنار افزایش مقاومت صفحه نمایش در برابر ضربات، همچنان زیبا و دل فریب نیز هست. UMI قصد دارد این تکنولوژی را در اسمارت فون بعدی خود با نام UMI لندن بکار بگیرد و این کمپانی برای معرفی گوشی خود از شعار “مقاوم‌ترین گوشی هوشمند دنیا” استفاده خواهد کرد.

اگر شما نیز مشتاق به خریدن این گوشی شده‌اید، می‌توانید جزییات بیشتری از آن را در اینجا مطالعه کنید. همچنین می‌تواند با رجوع به این لینک محافظ زرهی گوشی خود را ببینید.