اجرای تعرفه‌های جدید اینترنت به دستور وزیر ارتباطات متوقف شد!

اجرای تعرفه های اینترنت نامحدود جدید متوقف شد!

شاید شما هم مثل خیلی‎های دیگر از حدود یک ماه پیش که خبر برداشتن اینترنت‌های حجمی و نامحدود شدن سرویس‌های اینترنتی به گوشتان خورد، هیجان زده شده باشید و اینکه دیگر لازم نباشد نگران حجم اینترنتی خود شده باشید در دلتان غوغا به پا کرده باشد! اما همانطور که شنیده‌اید، چندی پیش تعرفه‌های جدید این اینترنت به اصطلاح نامحدود اعلام شد. اینترنتی که بر خلاف اسم نامحدودش، سقف مصرف داشت و در واقع همان اینترنت حجمی بود اما با هزینه‌ای کم‌تر.

حال با توجه به اعتراض کاربران، این تعرفه‌ها که قرار بود حداکثر تا یک هفته در دستور کار نهادهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی قرار بگیرد و تا حداکثر اول شهریور اجرایی شود، منتفی شده و اجرای آن متوقف گردیده است. در ادامه با مشروح خبر با دیجی رو همراه باشید.

امروز محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری کشور، با توجه به اعتراض کاربران نسبت به تعرفه‌های جدید، پستی را با این مضمون در صفحهٔ اینستاگرامش منتشر کرد:

با نظر به اینکه پیشنهاد مطرح شده درباره تعرفه‌های اینترنت ثابت مبتنی بر اتصال مورد استقبال کاربران قرار نگرفته و این مصوبه هنوز مراحل اداری و ابلاغ را طی نکرده و اجرایی هم نشده است، قرار شد اجرای این مصوبه متوقف شود و به دستور اینجانب، کمیته مجددا با رعایت منافع و مصالح کاربران تعرفه‌های جدیدی را تهیه و ارائه نماید.

پیش از این اعلام از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمد جواد آذری جهرمی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت هم در صفحهٔ اینستاگرام خود اعلام کرده بود که با توجه به اعتراضات مردم و با توجه به اینکه تلاش‌های صورت گرفته در جهت رضایت مردم بوده، با ارسال نامه‌ای از دکتر واعظی خواسته که تا بررسی بیشتر اجرایی شدن این مصوبه را متوقف کند.

با این حال هنوز مشخص نیست که قدم بعدی در راستای بهبود مصوبهٔ فعلی چه خواهد بود! آیا اینترنت به کل و به معنای واقعی نا محدود خواهد شد یا باز هم فقط در زمینهٔ قیمت و میزان حجم تفاوت ایجاد شده و اسم نامحدود «اصطلاحا» به کار خواهد رفت؟

نظر شما در این باره چیست؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید!

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید