گلکسی A9 Pro شش اینچی سامسونگ بار دیگر رو نشان داد

گلکسی A9 Pro شش اینچی سامسونگ بار دیگر رو نشان داد

در اواخر ماه ژانویه شایعات زودگذری پیرامون گلکسی A9 Pro منتشر شد؛ یک گوشی هوشمند با صفحه نمایش بزرگ 6 اینچی (نکسوس 6 را به یاد دارید؟). از آنجایی که پسوند Pro یا همان پیشرفته به این گوشی افزوده شده بود، این احتمال داده می‌شد که تلفن یاد شده ویرایش قدرتمند گلکسی A9 باشد، به هر حال هر چه بود گذشت و این تلفن مرموز رخ نشان نداد. اما به تازگی اسناد بیشتری از این محصول (SM-A9100) منتشر شده و دیتای ورودی آن نیز در هند ما را بیش از پیش کنجکاو کرد است.

Sam Mobile به عنوان یکی از منابع اصلی و قابل اعتماد سامسونگ، گفته است که پسوند A9 Pro احتمالا نام نهایی این محصول نخواهد بود و این نام تا قبل از عرضه نهایی دست خوش تغییراتی خواهد شد. اما اگر همانطور که ذکر کردیم، این گوشی یک نسخه بهبود یافته از A9 باشد، دلایلی برای هیجان داشتن وجود دارد!

گلکسی A9 اصلی شامل صفحه نمایش 6 اینچی می‌شود که با رزولوشن 1080 در 1920 همراه گشته است. بدین ترتیب نسخه پیشرفته به احتمال زیاد با صفحه QHD همراه خواهد بود. لازم به ذکر است که پنل 6 اینچی در گزارشات هندی‌ها درج شده بود.

متاسفانه این سند که اخیرا منتشر شده اطلاعات بیشتری را در اختیارمان قرار نداده و تنها قیمت واحدی 360 واحد در آن درج شده است. از آن جایی که این بار به جهت تست و جست و جوی بیشتر ارسال شده است، پس می توان این قیمت را دقیق و نهایی در نظر نگرفت.

گلکسی A9 Pro
گلکسی A9 Pro

همانطور که می دانید دو محصول جدید سامسونگ با نام‌های گلکسی S7 و S7 Edge به زودی و در مراسم MWC بارسلونا رونمایی می‌شوند و اگر در این مراسم نسخه پیشرفته از گلکسی A9 را ببینیم، آنچنان جای تعجب وجود ندارد. همچنین این امکان وجود دارد که این محصول تنها در چین به فروش برسد.

اما باز هم باید بگوییم که گلکسی A9 اصلی هم اکنون یک ماه است که در فروشگاه ها عرضه می شود و این احتمال وجود دارد که A9 Pro مخصوص بازار خاصی طراحی شده باشد. به هر حال منتظر اخبار جدیدتر پیرامون این محصول اسرارآمیز سامسونگ باشید.