تصاویر جدیدی از پرچمدار آینده سونی به بیرون درز کرد

تصاویر جدیدی از پرچمدار آینده سونی به بیرون درز کرد

اگر به یاد داشته باشید هفته گذشته تصاویری از اکسپریای جدید و معرفی نشده سونی فاش شد که به صورت اختصاصی توسط وبسایت جی اس ام آرنا جمع آوری شده بودند. این تصاویر که ادعا می‌شد به گوشی جدیدی تحت عنوان Xperia F8331 تعلق دارد یک گوشی هوشمند فلزی رده بالا با طراحی سنتی و معمول سونی البته با چند تغییر جزئی را نشان می‌داد.

به عنوان مثال، شیشه‌ای که جلوی گوشی قرار دارد به سمت کناره‌ها کشیده شده و در پشت گوشی نیز یک دوربین با فلش LED دوگانه و یک پنل جداگانه که به برش آنتن دستگاه مربوط می‌شود، قرار گرفته است. یکی از ویژگی‌های جذابی که به این گوشی نسبت داده می‌شود امکان تصویر برداری 4K هم به وسیله دوربین عقب و هم دوربین سلفی است که این ویژگی تجربه چت‌های ویدیویی با وضوح خارق العاده ای را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

در همین رابطه امروز دو تصویر جدید از این گوشی به بیرون درز پیدا کرد که قاب جلویی و پشتی گوشی را نشان می‌دهد. اگرچه این تصاویر ویژگی جدیدی از این گوشی را برای ما فاش نمی‌کنند اما با در نظر گرفتن این تصاویر جدید، باید گفت سونی در حال آماده سازی و معرفی یک گوشی رده بالای جدید است و این اتفاق به زودی و احتمالاً در کنفرانس IFA در ماه سپتامبر رخ خواهد داد.