هندزفری ورزشی LifeBEAm Vi؛ یک دستیار سلامت کامل

هندزفری LifeBEAM Vi

هندزفری Vi (به صورت V تلفظ شود) نسل بعدی هندزفری های هوشمند می‌باشد که قرار است توسط شرکت Herman/Kardon به تولید انبوه برسد. این هندزفری جای زیادی را اشغال نمی‌کند و متانسب با فعالیت‌های ورزشی طراحی و تولیدشده است. پروژه ساخت این هندزفری در کیک استارتر (سایتی جهت جمع آوری سرمایه برای استارتاپها) در ۱ ژوئن کلید خورد. میزان اولیه سرمایه برای شروع کار ۱۰۰ هزار دلار برآورد شده بود که توانست چیزی در حدود ۶۲۰ هزار دلار سرمایه اولیه را تا به الان جمع‌آوری کند. در واقع چیزی بیشتر از برآورد اولیه، که نشان از اقبال سرمایه گذاران به این محصول دارد.

در درون هندزفری Vi سنسورهای اندازه گیری علائم حیاتی و ضربان قلب و حتی سرعت‌سنج نیز وجود دارد. همچنین با وجود سنسورهایی در این هندزفری، هنگام تماس صوتی می‌توانید تنها با قرار دادن هندزفری در گوش‌های خود به تماس صوتی پاسخ دهید.

بند استوانه‌ای مانند، ضد عرق بوده و با شیارهای ریزی که بر روی بدنه خود دارد، در تکان‌های شدید در هنگام ورزش، به راحتی در جای خود قرار می‌گیرد. هندزفری Vi که چیزی بیشتر از یک هندزفری ساده می‌باشد، با صدای باکیفیت خود می‌تواند انرژی شما برای ورزش را مضاعف کند.

هندزفری LifeBEAM Vi

دستیار شخصی این هندزفری پرحرف می‌باشد و می‌تواند در هنگام ورزش برای شما پیام کوتاه را از طریق هر اپلیکیشنی بفرستد. همچنین می‌تواند اطلاعات سلامتی را از سایر اپ ها همچون Google Fit و Apple HelathKit جمع‌آوری کرده و آن‌ها را شخصی‌سازی کند. Vi مکان، سرعت، آب‌وهوا و حتی ارتفاع از زمین را با استفاده از سرویس‌های مکان‌یابی گوشی هوشمند نیز جمع آوری می‌کند.

شما می‌توانید هدست LifeBEAM Vi را تنها با قیمت ۱۹۹ دلار از کیک استارتر سفارش بدید یا منتظر فروش رسمی در دسامبر (آذر) با قیمت ۲۴۹ دلار باشید.