امکان پاک کردن پیام‌های ارسالی از دستگاه گیرنده در نسخه جدید وایبر

نسخه جدید وایبر

یکی از مشکلاتی که کاربران ممکن است با اپلیکیشن‌های پیام رسان داشته باشند، فرستادن اشتباه یک پیام و عکس به کاربری دیگر است.علاوه بر آن برای بسیاری از افراد نیز این اشتباهات در ارسال، دردسر ساز شده و یا موجب اخاذی از فرد نیز گشته است.

وایبر از آن دست اپلیکیشن‌های پیام رسانی است که در طول سالیان گذشته به شدت توانسته است کسب محبوبیت نماید.اما با پیدایش اپلیکیشن‌های مشابهی نظیر تلگرام، وایبر بسیاری از کاربران خودش را از دست داده می‌یابد. از این رو شرکت توسعه دهنده این اپلیکیشن، با ارائه یک بروزرسانی جذاب قصد بیش از پیش کردن محبوبیت خود در بین جوامع را دارد.

نسخه جدید وایبر، مجوز پاک کردن پیام‌ها و عکس‌های ارسالی توسط شما را بر روی تلفن مخاطبانتان به شما خواهد داد تا دیگر در مواقعی که ممکن است با اشتباهی مواجه شوید، به سرعت بتوانید آن را اصلاح نمایید.این قابلیت از نظر امنیتی نیز می تواند تا حدودی حافظ منافع کاربران باشد.

علاوه بر این قابلیت، کاربران نسخه جدید وایبر قادر خواهند بود فایل‌های ارسالی ذخیره شده خود بر روی سرورهای وایبر را پاک نمایند.همچنین این اپلیکیشن یک قابلیت جدید نیز به نسخه iOS خود افزوده است که به وسیله آن کاربران می‌توانند اکنون آخرین پیام‌های دریافتی را به صورت یک اعلانیه در کنار صفحه مشاهده کرده و بدون نیاز به باز کردن اپلیکیشن وایبر در همان اعلان به آن پاسخ دهند.

از طریق لینک زیر می‌توانید نسخه جدید وایبر  ۵٫۶٫۵٫۱۸۸۲ را برای پلتفرم های اندروید و iOS دریافت نمایید.

دانلود:اندروید

[appbox appstore 382617920]