وایبر به روز شد؛ پشتیبانی از Gif و اضافه شدن چندین قابلیت دیگر

نسه 6.1 اپلیکیشن وایبر

مدت زمان زیادی از دوران محبوبیت  و قدرت نمایی اپلیکیشن وایبر در ایران می‌گذرد. هرچند که حالا دیگر این پیام‌رسان نزد بسیاری از کاربران ایرانی جای خودش را به تلگرام و واتس اپ داده است؛ با این حال هنوز هم اپلیکیشن وایبر با 750 میلیون کاربر به‌صورت ماهانه، در رده‌ی پرمصرف‌ها قرار دارد.

توسعه دهندگان این اپلیکیشن قصد دارند بار دیگر پیام‌رسان خود را به سطح نخست استفاده عموم مردم برسانند. به همین جهت اخیراً به‌روزرسانی برای اپلیکیشن وایبر برای دو پلتفرم اندروید و آی او اس منتشر شده که حاوی ویژگی‌های جدیدی است.

نسخه‌ 6.1 اپلیکیشن وایبر پشتیبانی از فایل‌های انیمیشنی Gif را درون صفحه مکالمات به ارمغان آورده است. شما قادر خواهید بود یک فایل Gif را از طریق گالری تصاویر خود انتخاب کرده و برای فرد مقابل بفرستید. هرچند که می‌توانید به‌راحتی آدرس فایل‌های Gif را از اینترنت کپی و در این محوطه پیست کنید. وایبر به‌صورت خودکار این تصاویر را پخش خواهد کرد. هرچند که این یک ویژگی کوچک به‌حساب می‌آید؛ اما در حال حاضر بسیاری از پیام‌رسان‌ها نظیر واتس اپ از داشتن چنین قابلیتی محروم هستند.

البته این تمام ماجرا نیست. از دیگر تغییرات به وجود آمده در این نسخه باید به‌اضافه شدن قابلیت پشتیبانی گیری از پیام‌ها و ذخیره آن‌ها در گوگل درایو اشاره کرد. شما به‌راحتی قادر خواهید بود تا با پشتیبانی گرفتن از تمامی مکالمات خود و ذخیره آن‌ها در حساب کاربری گوگل درایوتان، خیالتان از محفوظ ماندن همیشگی آن‌ها راحت باشد.

نسه 6.1 اپلیکیشن وایبر

نکته جالب توجه قابلیتی است که مخصوص کاربران مستقر در ایالات متحده اپلیکیشن وایبر در نظر گرفته شده است. این کاربران به لطف حواله‌های شرکت وسترن یونیون (Western Union) قادر خواهند بود تا برای دوستان و اعضای خانواده خود مبالغی را نیز ارسال کنند.

اگر تا به حال این نسخه را به‌روزرسانی نکرده‌اید می‌توانید از طریق لینک‌های زیر بر روی دو پلتفرم اندروید و آی او اس نسخه 6.1 اپلیکیشن وایبر را دریافت کنید.

دانلود نسخه اندروید 

← دانلود نسخه آی او اس