اپلیکیشن ویرایش ویدیو Videoshop برای مدت محدودی در اپ استور رایگان شد

دانلود رایگان Videoshop

تا به امروز اپلیکیشن‌های فراوانی جهت ویرایش فایل‌های ویدیویی بر روی پلتفرم‌های موبایلی ارائه شده است. اما اگر بخواهیم یکی از بهترین‌ها در این رابطه نام ببریم باید از اپلیکیشن ویرایش ویدیو Videoshop یاد کنیم.

Videoshop نام یک اپلیکیشن ویرایش ویدیو است که بر روی پلتفرم‌های اندروید، آی او اس و ویندوز عرضه گردیده است. اما همانطور که می‌دانید تا به امروز این اپلیکیشن برای سیستم عامل آی او اس به مبلغ 2 دلار به فروش می‌رسید. از آنجایی که خرید چنین اپلیکیشن‌هایی ممکن است برای بسیاری از افراد در کشور ما کمی سخت باشد، این خبر خوبی است که بدانید کمپانی سازنده این اپلیکیشن را برای مدت محدودی در اپ استور اپل به صورت رایگان قرار داده است که می‌توانید آن را از لینک انتهای صفحه دانلود نمایید.

با استفاده از اپلیکیشن ویرایش ویدیو Videoshop شما می‌توانید موسیقی، انواع صداها و جلوه‌های ویژه را به فیلم‌های خود اضافه کنید. علاوه بر آن ویدیوکلیپ‌های خود را درد حالت صحنه آهسته، صحنه سریع و حتی رو به عقب مشاهده نمایید. همچنین می‌توانید نوشته‌های مدنظرتان را به صورت انیمیشن بر روی ویدیو‌ها قرار داده و از فیلتر‌های مختلف تصویری را برای هرچه زیباتر به نظر رسیده شدن ویدیو‌ها استفاده نمایید. در انتها نیز می‌توانید فایل ویدیویی به دست آمده را ذخیره و یا به طور مستقیم بر روی شبکه‌های اجتماعی خود قرار دهید.

اپلیکیشن ویرایش ویدیو Videoshop برای مدت محدودی در اپ استور رایگان شداگر به دنبال یک اپلیکیشن حرفه‌ای جهت اپلیکیشن ویرایش ویدیو و تصاویر با آیفون و آیپد خود هستید، Videoshop می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها باشد که هم اکنون می‌توانید آن را فقط از طریق اپلیکیشن اپ استور دستگاه آی او اسی خود دانلود نمایید. کافیست وارد اپ استور شده و به قسمت Featured بروید. پس از لمس گزینه Download Videoshop در زیر صفحه، شما با یک صفحه جدید و کلید تحت عنوان Download now for free مواجه می‌شوید که امکان دانلود اپلیکیشن به صورت رایگان را در اختیار شما قرار خواهد داد.